dva ovčarja in en mačor

Teme posvojenčkov, ki niso bili Lajkini varovanci

dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 28 Nov 2013, 13:38

Že kar pomnim so v mojem rodu reševalni psi, tako je tradicija nadaljevana in so v moji družini pasji reševalci...tako da sta trenutno doma naša Kala in Aska, dve volčulji. Po spletu nekih okoliščin, pa se je na našem seniku pred nekaj meseci znašlo malo , črnobelo mače in milo mijavkalo dve noči in dva dni. Kljub lezenju po drveh, senu, šari, štokih ga nismo uspeli izvleči, ker ga je bilo na smrt strah... :cry: Ven ga je prignala lakota, a je bilo malo bitje tako prestrašeno, da ni vedel ali bi laufal proti meni,(ki sem ga vabila s hrano) ali stran od mene. Verjetno sem izgledala grozno, nekaj dni po operaciji vsa trda, zmahana, ampak odločena, da zbezam malega brezdomca ven iz negotovosti. Zagrabla sem tisto malo, kosmato %) in ga odnesla v sobo mojega sina, ki je neprostovoljno prisiljen odstopiti sobo za okrevališče in nekakšne vice, da se zmenmo kako pa kaj. Kot rad reče moj najmlajši je "blo u moj sob že vse od vorva do podgane" in je res. :biggrin: " Kam ga neseš"?, je rekel moj možek, in dobil en tak mmubbbjurmmmovombboo....odgovor. :blush:. Obsedela sem z malim muckom v sobi in gledala in razmišljala kam z majhnim do kosti shiranim, mačjim mladičkom. Ker sem vedela, da so društva, prepolna, začasni domomovi pokajo po šivih, sem moža vprašala, kaj misli. Njegova mmmhhmm mi je bila potrditev da poskusimo, dve ovčarki navaditi na novega člana. :cool: Po nasvetu naše Lajkarce, "imej pod nadzorom pse, ne mačka" sem se ravnala. In seveda s pomočjo svojega zlatega moža. kar smo mislili, da je nemogoče in potem, da nam bo uspelo pa meseca aveč, da bo naša Kala tolerirala mačjo prisotnost nam je uspelo po tednu dni. Naša zlata,pametna Kala je postala spet mamica. Tokrat mačjemu "baastardu :yahoo: . Aska pa se še rangira, ker jo mali " spravlja v obup. To kar sedaj sela on , nikoli ni delal noben naš pes. Tale mr. Hide pa je pod trdo vzgojo moje Kale in pa nas, ki nas preizkuša med svojimi akcijami. :evil: Aja ker sem si nekako zamislila, da je to mala mucka je bila najprej Maya...in po vseh pregledih, cepljenju, čipiranju mi je veterinar povedal da Maye ni da je May ...in tako je napša Maya(a ni eno tako fino ime?" postala ,Silvester Michael Gardensio Stallonne" in vse vloge Silvestra Stalona tudi obvlada....Ko odpreš predal se pojavi mali Rambo, ko pogledaš na polico z nje na eni tci visi Cliffhanger, brzino podkrepi z mrnjav, ko drvi 130 na uro, obvlada vse točke skrivanja, zastraševanja, skakanja ovčarkama za vrat, . Ko skoči zasadi svoje "čekane"v gosto dlako in na vsak način hoče zadaviti eno ali drugo, mojo pridno punco. Mali bastardo želi postati šef, a ga mamica Kala kmalu postavi na trdna tla. No takle mamo..... :smile:
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 28 Nov 2013, 13:39

[url]C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Pictures\Slika[/url]
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Malina » 28 Nov 2013, 14:10

Dobrodošla, motherwolf. :text-welcomewave:

Pridna punca, takoj šla v akcijo. :good: Še kakšne fotke, lepo prosim. :smile:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a B&E » 28 Nov 2013, 20:12

Super! :good: Mislim da ste s tem naredili še več, kot pa če bi dali mačka v zavetišče ali društvu, pustili da se oni ukvarjajo z njim, ga financirajo, pozdravijo vse možne stvari, ga desetkrat peljejo gor in dol k veterinarju in bili nato "dobrotniki" ki so vzeli mačka.
Da ne bo pomote, vedno smo veseli, če kdo posvoji kakšno žival, se pa najdejo tudi taki, ki želijo le ceneje priti skozi :nea: Tudi mene zdaj firbec matra, kakšni so tele kosmatinčki :angel:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Šlepi » 05 Dec 2013, 14:53

motherwolf napisal/-a:[url]C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Pictures\Slika[/url]

aaaaaam :angry-tappingfoot: :nea: :scratchhead: :angry-tappingfoot:
Hello, hello remember me? I'm everything you can't control :pardon:
Uporabniški avatar
Šlepi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 476
Pridružen: 25 Nov 2013, 22:42

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Slavica » 06 Dec 2013, 14:11

evo, motherwolf je poslala slikce svojih kosmatincev za objavo :)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slavica
 

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Malina » 06 Dec 2013, 14:31

Oooooo, lejgalej: :cat: Silvester Michael Gardensio Stallonne. :petkitty:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 07 Dec 2013, 10:10

Samo toloko da vas obveščam. Silvester ima novo vlogo. :smiles: I.R. Igra dr. Luko Kovacha iz nadaljevanke Urgenca....popolnoma je že natreniral prekardialni udarec in masažo srca predvsem pa oživljanje kadar kdo na kavču spi....ponavadi sem to jaz in Silvester vsake toliko časa preveri zavest in ugotovi da sem mrtva....takrat prileti na moj prsni koš in me oživi... :crazy:
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Slavica » 07 Dec 2013, 10:19

no vidiš, prvo pomoč imaš doma, če bi jo kdaj (buhnedaj :angel: ) rabila :smiles: , pa Silvester je lepši od Luke :romance-inlove:
Slavica
 

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Malina » 12 Dec 2013, 23:55

Bodimo pošteni, tud Luka ni za stran metat... :blush:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 15 Dec 2013, 15:45

Ne, ne..Luka je zakon. Ampak Silvester je pa le Silvester. Zdej ma noo skrivališče...kišto za drva. Se not zbaše in leži na drveh. :fool navem a so tko udobne al kva. Ampak, če dobro premislim, se na deveh briljantno nohtke zbrusi, med drva mu tudi žogico skrijemo, pa ko ga u kišto zapremo, je čist zabavno ... ;) Kišta je zakon, prav Silvester. Itak de...
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Slavica » 30 Dec 2013, 09:15

nova runda slikic od kosmate familije motherwolf :)
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slavica
 

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a ShebaPuhi » 30 Dec 2013, 11:40

Srcki lustni <3
Sheba&Puhi
Uporabniški avatar
ShebaPuhi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Dec 2013, 11:11

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a B&E » 30 Dec 2013, 22:06

Vidim pa da pridno raste :petkitty: Kaj pa kužka pravita na njega? In obratno? :smiles:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a Larisa » 08 Jan 2014, 02:30

Ijoj, so lepi <3

Ne nobenemu povedat, ampak nekega dne, bom tudi jaz imela takega kužka :romance-inlove: :rolleyes:

Silvester ima pa na svojem portretu, kjer sam na kavču leži, tak malo 'ajkilju' pogled :biggrin: Kaj ga ne bi imel, ko pa ga v punčko oblačite :crazy: :mocking: :shecry: Ampak, mu paše rdeča barva ;) :smiles:
Uporabniški avatar
Larisa
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 154
Pridružen: 02 Jan 2014, 16:53

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a VunPasja » 13 Jan 2014, 01:12

Juj, kak ste luštni!
Samo meni bi blo še lepše, če bi blo dva - dva. Dva peseka, dva mačorčka :blush: . :)
VunPasja
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: 11 Jan 2014, 23:10

Re: dva ovčarja in en mačor

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 04 Mar 2014, 20:16

Jaz bi ampak je limit tri. In tud Silvester Michael Gardencio Stalonne je en tk postržek. Morem bit pametna da namo enkrat vsi štirje brezdomci... :sdance: Sej ne. Ampak en limit mora bit. Itak da so dopusti, pa kamorkoli grem moram s sabo vzet vse in to niti ni pocen. Na odrasle otroke se pa do smrt tut ne smem zanašat Ja tkole je :angel:
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06


Vrni se na PRI NAS DOMA PA DOGAJA!



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron