APOLON

Tukaj se lahko poslovite od svojega prijatelja

Re: APOLON

OdgovorNapisal/-a Banana » 30 Jun 2015, 12:49

Alexx napisal/-a:Ni fer... res ni fer! Moje iskreno sožalje vsem "njegovim"!


O čem ti to?
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51

Re: APOLON

OdgovorNapisal/-a Larisa » 30 Jun 2015, 13:06

Iskreno sožalje. Vem, da nič ne omili bolečine ob izgubi otroka na štirih tačkah.
Uporabniški avatar
Larisa
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 154
Pridružen: 02 Jan 2014, 16:53

Re: APOLON

OdgovorNapisal/-a .M. » 30 Jun 2015, 19:24

Ne morem verjet da je to mogoče :sad: Tega pa res nisem pričakovala, tako vesela sem bila novice, da je bilo z operacijo vse ok... sedaj pa tole :cry: Apolon, naj ti bo lepo, pozdravi vse štirinožce, veliko ljudem boš ostal v srcu in spominu :romance-heart: Vsem tvojim pa sožalje, vem da je zelo težko ko izgubiš štirinožnega družinskega člana :sad:
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: APOLON

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 02 Jul 2015, 12:02

Ni za verjet.. Jaz ga še vedno čakam, še vedno kličem.. Nič mi ni jasno, še najmanj pa zaradi kakšne bedarije se je poslovil po vsem, kar je premagal.. Naredili smo vse, da do tega ne bi prišlo (nobenega gibanja po jedi, enaka hrana, primerne skodelice, počasi je jedel), a na koncu sta se predispozicija pasme in mati narava izkazali za premočni in nas premagali :(.

Polči, jaz vem, da si tu, dojela sem tudi znamenje, ki si mi ga poslal ob cesti, naredila bom vse zanjo in se trudila te ne preveč pogrešat (čeprav je to bolj nemogoče). Za vedno boš počival pod svojim najljubšim borovcem v hribih in tam se bova še kaj pomenila. Nekoč pa se itak srečava in se bova spet podila po prostranih travnikih. Nisi bil dolgo z nami, a pustil si svoj pečat za vedno.

Rada te mam kuža moj :kiss: :dogpet: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: APOLON

OdgovorNapisal/-a Malina » 06 Avg 2015, 09:48

Polči, kakor sem se včasih jezila nate, ker si poslinil vse do stropa, jedel ko pujs in potem še vse potacal, kradel hrano s pulta in mize in v roparske pohode vključil še Atlasa, tako sedaj pogrešam tvoj smrček, ki se je dotaknil mojega nosu, ko sem sedela na kavču in so tvoje oči, od blizu strmeče v moje, povedale vse. :cry:

Mirno počivaj na Rakitni pod mojim najljubšim borom in naj ti bo lepo na mavrici. :dogpet:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Prejšnja

Vrni se na ZVEZDICE NA NEBU



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron