Ustvarjalnica

Ustvarjalnica

OdgovorNapisal/-a Didi » 30 Apr 2014, 21:30

Zadnje čase fejst velik ustvarjam :sunny: pa sigurno imamo na forumu še kje kakšnega skritega al pa tudi že odkritega umetnika ;)
http://www4.slikomat.com/13/0430/4uh-lifebo.jpg
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35

Re: Ustvarjalnica

OdgovorNapisal/-a Slavica » 01 Maj 2014, 09:31

o, ful lepo :verygood:
jaz nisem niti u od umetnika :blush: , nadvse pa občudujem tiste, ki imajo tako žilico :)
Slavica
 

Re: Ustvarjalnica

OdgovorNapisal/-a Didi » 01 Avg 2014, 13:58

Učerej smo bili s pasjo šolo namenjeni v živalski vrt pa je sprehod zaradi vremena na srečo odpadel.
Nikoli ne bom šla v zoo brez občutka teže, ki mi ga prinaša gledanje živali v kletkah. Nisem prepričana, da so v zoo ljubljana kdaj imeli leve, ampak en otroški spomin mi pravi, da so bili, obstaja pa verjetnost, da niso bili ker je bila moja otroška domišljija vedno brez meja :) tale levček pa je rezultat učerjšnjih misli in frustracij.
Slika
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35

Re: Ustvarjalnica

OdgovorNapisal/-a Malina » 01 Avg 2014, 14:14

Seveda so imeli leve. Reveži so bili, kot vse njihove velike mačke, ki so jih pred leti svaljkali po prastarih kletkah. Po tleh so bile samo še zaplate trave, ker so ofucane živali hodile v krogih naokoli. Ne vem, kako je sedaj. Že dolga leta nisem obiskala ZOO-ja. Občutim preveliko nelagodje. :negative:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Ustvarjalnica

OdgovorNapisal/-a Malina » 01 Avg 2014, 14:14

P.S.: Umetnina :verygood:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Ustvarjalnica

OdgovorNapisal/-a Kevin&Becca » 04 Avg 2014, 17:45

Z dovoljenjem objavljam ta post:

Vsi, ki ste zainteresirani za umetnost - risanje, slikanje, grafiko, fotografiranje - katerokoli umetnost ste vabljeni na forum RISARKO. Tukaj vam ponujamo, da nam pokažete svoje umetnine, izboljšate svojo tehniko, se kaj naučite ali pa na sploh za čvek :) Res vas vabim, da se nam pridružite, ne bo vam žal :)

Forum je aktiven manj kot 2 mesca zato še se širi ampak imamo že kar lepo število objav in članov :) VABLJENI.


FORUM: http://risarko.slovenianforum.com/
Kevin&Becca
Uporabniški avatar
Kevin&Becca
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: 30 Jul 2014, 19:26
Kraj: Maribor


Vrni se na ČVEK O VSEM IN MARSIČEM



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron