Bolšji trg predmetov in nasvetov

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a B&E » 28 Avg 2014, 07:56

Če ne drugega se da sigurno preko interneta naročit :) Tole izgleda obetavno: http://www.bukla.si/?action=books&book_id=11841


:text-offtopic: V Science Illustrated sem enkrat brala, da je vsak 10 izmed nas psihopat (v smislu pomankanja empatije), vendar ne pokažejo tega vsi. Ampak ko sem pogledala tale posnetek pa si ne morem misliti drugega :sad:
http://www.slovenskenovice.si/bizarno/video-direktor-v-dvigalu-brcal-prijateljevega-psa
Tudi ne razumem zakaj moramo ljudje vedno ob takih stvareh reči "Tak mora v zapor. Kaj pa če bo naslednjič človeka". Meni je dovolj grozno, da je to že storil in mi je enako grozno, da bo naslednjič psa ali pa človeka.
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a B&E » 28 Avg 2014, 07:57

Ups.. Nevem kako sem na to prišla iz Ventlkota :biggrin: Sodi v temo Ventilko :shehysteric:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 28 Avg 2014, 14:29

Hvala B&E, ampak na žalost tudi na tej strani nimajo... imeli so jo, ampak ni več na zalogi in tudi ne kaže da bo :sad: Sem gledala tudi spletne knjigarne pa ni...
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 24 Sep 2014, 08:16

Če kdo hoče Nokio C3 - rabljen,dobro ohranjen, roza barve, s polnilcem in silikonsko zaščito, naj se javi, ga ne rabim več.
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 24 Sep 2014, 09:47

oddan
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Didi » 24 Sep 2014, 11:07

Le glej da bos podpisala strogo posvojitveno pogodbo, da ne bo mel kake proste izhode ven brez nadzora :D
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 29 Sep 2014, 12:35

Podarim tale tunelček za mačke... notri sta pripeta dva cofka za igro in na tunelu je nekaj "okenčkov". Dobila sem ga zraven hrane Sanabelle in ga ne potrebujem ker našedva nista nič kaj navdušena, še pogledata ga ne... pa še premajhne luknje so za velike mačke :) Drugače se pa ogrodje zdi kar kvalitetno, za tole vijolično zadevo napeto okrog pa nevem :) Aja pa zloži se.

Slika
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 30 Sep 2014, 09:30

Je že oddan
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Prejšnja

Vrni se na ČVEK O VSEM IN MARSIČEM



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron