Bolšji trg predmetov in nasvetov

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 08 Maj 2014, 19:32

Slavica napisal/-a:ti si ta prava, z velikim srcem :kiss:

si me s tem tovorjenjem robe spomnila na mojo babico. Rada se zrihta in gre sama v trgovino.
Pa ji jaz cela navdušena rečem "babi, zrihtaj se, greva v trgovino, ti bom kupila ta moderen voziček
za nakupe, boš fensi pa nosit ne bo treba". Ježeš, kako grdo me je pogledala :rolleyes: in pribila:" ne bom imela, to je za stare babe!"
Ženska ima 86 let :smiles:



Slavica, jaz imam en fensi voziček, ki ga prodajam... mi ga ne rabimo, je pa nov, nikoli rabljen in še vedno ima etiketo :)

Zgleda pa takole:
Slika

Če boš slučajno iskala in, če ti je všeč :)
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 09 Maj 2014, 17:28

sem se posvetovala z žlahto in smo soglasno ugotovili, da ga ne bo uporabljala, tudi če ji ga kar kupimo in jo postavimo
pred dejstvo, samo zamero si bomo nakopali od "ne-stare babe" :biggrin: , tako da zaenkrat ne, hvala :)
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 28 Maj 2014, 08:53

okej, ofišili imam dost Telekoma, kar naprej crkuje internet, dobiti koga na telefon je itak mišn imposibl, od une muzike
na čakanju se človeku lahko samo zrola :crazy: , da ne govorim o tem, da kar naprej dvigajo cene, dost mam :shecry: .
Kaj pa zdaj, glede na to, da pri nas ni (še) kabla, da se ne ve, kdaj sploh bo? Zdaj imamo neki pretvornik od Telekoma,
ali obstaja kaj podobnega od drugega ponudnika, pa da to dela malo bolj zanesljivo in da račun ne bo med 60 in 70 eur mesečno, kot sedaj? :angel:

Saj berem in guglam, ampak itak vsak samo svojega "konja" hvali, čisto sem se že izgubila :scratchhead: :blush:
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a knedl » 30 Maj 2014, 11:21

slavi, jest imam doma od mobitela modem, ker pač ni druge možnosti ker kao ni frej nobena parica v telekomovi omarci. dela pa še kar sprejemljivo, je pa fajn da imaš kak mobitelov stolp v bližini. ti sicer radi padajo dol, ampak se avtomatsko poveže na drugega, kar sicer pomen slabš signal. imaš pa zakupljene bajte na mesec, mi imamo 40gb, pa običajno ne presežemo, res pa je, da če bi pa dol vlekla ne vem kaj vse, pa tole hitr gre. v glavnem, je bolš k nč, še zmer pa telekom v končni fazi. monopolisti frdamani.
knedl
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 24 Feb 2014, 22:38

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Malina » 30 Maj 2014, 11:29

Mi smo imeli leta in leta Telekom pa Siol pa vse živo...ko smo prešli na slavnega Trojčka, smo imeli celo sobo kablov (ZA WI-FI!! :crazy: ), pa kar naprej se nam je nekaj obešalo - TV, internet, tudi po večkrat na dan. Nasveti vemo, kakšni so bili, anede.... dejte modem resetirat....po večkrat na dan, seveda ravno potem, ko si imel kakšno delo že skoraj pri koncu, pa si vse izgubil. In smo po.....piiiiiiiip...zdili, zamenjali operaterja, dobili spet trojček, ki je povrhu vsega še cenejši - in vse špila. Tudi tehnična pomoč, kadar ne. ;) Sicer tudi imajo imajo svoje finte in so daleč od ideala, ampak vsaj nimaš občutka, da skušaš crknjenega konja pripraviti, da potegne voz...
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 31 Maj 2014, 07:41

jap,tega trojčka imam jaz :negative: .
Kaj imaš pa zdaj?
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 31 Maj 2014, 10:00

Telemach :). Dela odlično, nič kablovja, v TV gre kartica in to je to, skoraj nobenega kabla :verygood: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 07 Jul 2014, 17:15

Bom nova železna lady :cool: .
Šalo na stran, a je katera dalj časa jemala železo (v kombinaciji s C vitaminom)? Kaj je treba pazit, so bili kakšni stranski učinki?
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Račka » 07 Jul 2014, 19:48

Borovnice jej! :njami:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 08 Jul 2014, 05:49

ne morem :shecry: :P
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 08 Jul 2014, 13:58

Račka, halllllllo??? Borovnice so zdrave, Slavica tega ne mara.. Je mogoče v čipsu kaj tega ;)?
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Račka » 08 Jul 2014, 14:46

Hmmm... me zanima, če bi jedla borovničev čips. :biggrin:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 09 Jul 2014, 10:18

če ne bi bil bunkast - stoposto :cool:
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Račka » 09 Jul 2014, 12:52

Gospod psiholog, ... :smiles: :smiles:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 17 Jul 2014, 10:03

A kdo mogoče ve, za kaj bi se lahko uporabljala limonina meta, razen za čaj... posadila sem jo zato, ker mi je lepo dišala, sedaj imam pa cel grmiček in ne vem kaj naj z njo počnem :biggrin:
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 17 Jul 2014, 11:46

Za sirup :yes: :njami: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 19 Jul 2014, 08:04

A katera ve za kakšno domače eko sredstvo za čiščenje likalne plošče likalnika? Tiste kupljene zadeve smrdijo do neba, pa še drage so :negative: .
Stric Google našteje nekaj variant, ampak ne najdem mnenj uporabnikov, če je kdo že preizkusil in če res deluje brez poškodb plošče.
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 19 Jul 2014, 08:25

*šiva* napisal/-a:Za sirup :yes: :njami: .


Hvala! Bom sprobala, sem že izbrskala en recept :verygood:


Slavica: Sicer ne vem iz izkušenj pri likalniku, ampak limona, kis in soda bikarbona... te stvari so ponavadi kar učinkovite, npr. kis+soda bikarbona sta super kombinacija za čiščenje odtokov, se ju zmeša in nalije v lijak in je zelo učinkovito :yes: limona pa razbarva stvari, jaz sem enkrat v plastični flaški imela sok in se je plastika oranžno obarvala... ko sem noter nalila vodo in vanjo stisnila limono, malo počakala se je oranžna barva očistila in flaška je bila spet prozorna :) Verjetno bi pomagalo tudi pri likalniku, vem pa ne sigurno :)
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a B&E » 19 Jul 2014, 09:14

Tole z limono mi je všeč:) Meni gre na živce, ko dajem v skrinjo razne stvari z paradižnikom, potem pa so vse posode oranžne in za nič ne svetu tega ne spraviš ven :madhous:e Pa tudi za odtoke je super ideja, da ni treba kupovati tistih dragih gelov :verygood:

Slavica, jaz vem preprostor rešitev- nehaj likat :smiles: :smiles:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 27 Jul 2014, 08:45

Samo da sporočim... tisti sirup iz limonine mete je zelo dober (hvala za predlog *šiva* :yes: )! Če bo še kdo drug delal sirup je tukaj recept (priporočam):

-3kg sladkorja
-3l vode
-šop mete
-10dag citronske kisline

Postopek:
-Narežemo meto
-Sladkor raztopimo v vodi, zavremo in pustimo stati 5min
-Dodamo meto, premešamo, pokrijemo in pustimo stati 24ur
-Naslednji dan precediš, primešaš 10dag citronske kisline
-Naliješ v steklenice

To je vse :)
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 27 Jul 2014, 09:04

Pri nas naredimo to malenkost drugače, ampak verjamem, da je odličen, ker drugačen od mete ne more bit ;). Je pa odličen na tanačin narejen tudi bazilikin sirup pa bezgov pa metin pa melisin pa mešan.. Njami :njami: :njami: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 03 Avg 2014, 16:24

Hvala, da ste to trgovino tukaj omenjali... sem prvič naročila prejšnji teden in smo za Sanabelle hrano dali za 10kg vrečo 10€ manj, kot do sedaj v trgovini kjer smo kupovali, + hrana je v ziplock vrečki in še gratis priboljške dobiš zraven, no pa še na dom ti pripeljejo in poštnina je brezplačna :verygood: juhej!
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 04 Avg 2014, 05:30

:verygood: se pa pred naročilom splača primerjat zoohit in zooplus - nimajo istih cen, tudi akcije so različne in se da še dodatno
prišparat :) . Bonus točke se pa seštevajo ;)
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a B&E » 07 Avg 2014, 09:35

Podarim nove, nerabljene roze japanke št. 38 in samo sprobane balerinke Bata fleksible št. 38. Škatla od balerink se je izgubila, tako, da nevem točnih materialov :heblush:
Slika
Slika
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 07 Avg 2014, 14:48

pismu, glih črne balerinke rabim, stare so se strgale, pa še Batine so :twocents-mytwocents: -
pa so eno cifro premajhne :shecry: :shecry: :shecry:

A slučajno katera v teh dneh naroča pri zooplus? Sem pozabila pri rednem naročilu dodati eno stvar, pa ne bi glih plačevala
stroškov dostave za eno malenkost :angel:
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a B&E » 07 Avg 2014, 15:18

Meni so tudi premajhne, ampak saj veste-mamice :mocking:

Na zoohitu če to kaj pomaga? Isti prasklanik je na zoohitu cenejši kot zooplusu tako da bomo raje iz tam naročili :scratchhead:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Slavica » 07 Avg 2014, 20:21

hvala, ampak na zoohitu nimajo.

Račkaaaaaaaaa :shout: :nails:
Slavica
 

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a Račka » 07 Avg 2014, 22:15

:ducky: naroča jutri.
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a .M. » 27 Avg 2014, 20:51

A kdo ve, kje bi se lahko dobila knjiga Naravno zdrav pes (nova)... ker jaz jo iščem, sprašujem po knjigarnah in je ne najdem, nikjer je nimajo :sad: aja, avtor je dr. Carol Osborne :)
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolšji trg predmetov in nasvetov

OdgovorNapisal/-a B&E » 28 Avg 2014, 07:56

Če ne drugega se da sigurno preko interneta naročit :) Tole izgleda obetavno: http://www.bukla.si/?action=books&book_id=11841


:text-offtopic: V Science Illustrated sem enkrat brala, da je vsak 10 izmed nas psihopat (v smislu pomankanja empatije), vendar ne pokažejo tega vsi. Ampak ko sem pogledala tale posnetek pa si ne morem misliti drugega :sad:
http://www.slovenskenovice.si/bizarno/video-direktor-v-dvigalu-brcal-prijateljevega-psa
Tudi ne razumem zakaj moramo ljudje vedno ob takih stvareh reči "Tak mora v zapor. Kaj pa če bo naslednjič človeka". Meni je dovolj grozno, da je to že storil in mi je enako grozno, da bo naslednjič psa ali pa človeka.
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na ČVEK O VSEM IN MARSIČEM



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron