Hvala za darilo Lajka

Hvala za darilo Lajka

OdgovorNapisal/-a johnmarion » 12 Feb 2014, 16:07

Danes sem dobil po pošti koledar od vašega društva, zaradi tega ker sem prispeval nekaj denarja za pomoč zapuščenim živalim. Res sem bil prijetno presenečen, koledar je zelo kul in ga bom z veseljem obesil na steno. Hvala Lajka!

Naj samo opomnim da večkrat kje kaj doniram in nikakor ne pričakujem kaj v zahvalo, ker pomagam iz srca in v to tudi močno verjamem. Žal mi je samo da nimam hiše ali pa svojega stanovanja, bi sigurno kakšnega štirinožnega prijatelja vzel k sebi. Žalostno kakšen odnos ima človek do živali, tako da sem vedno vesel ko vidim ljudi ki v sebi še vedno nosijo moralne vrednote in pomagajo iz dobre volje in ne zaradi koristi. Svet je z vami lepši, hvala.
johnmarion
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 12 Feb 2014, 15:58

Re: Hvala za darilo Lajka

OdgovorNapisal/-a Društvo Lajka » 12 Feb 2014, 16:44

johnmarion, veseli smo, da vam je koledar všeč :) .
Hvala vam tudi za pohvalo in spodbudne besede :text-thankyouyellow: in dobrodošli na forumu :text-welcomewave: .
Uporabniški avatar
Društvo Lajka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 340
Pridružen: 21 Nov 2013, 14:44

Re: Hvala za darilo Lajka

OdgovorNapisal/-a ShebaPuhi » 12 Feb 2014, 18:05

johnmarion napisal/-a: Žalostno kakšen odnos ima človek do živali, tako da sem vedno vesel ko vidim ljudi ki v sebi še vedno nosijo moralne vrednote in pomagajo iz dobre volje in ne zaradi koristi. Svet je z vami lepši, hvala.


:text-bravo: :giverose:
Sheba&Puhi
Uporabniški avatar
ShebaPuhi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Dec 2013, 11:11

Re: Hvala za darilo Lajka

OdgovorNapisal/-a Malina » 12 Feb 2014, 18:05

johnmarion, :text-welcomewave: :sunny:

Oh, kako lepo je prebrati takle post. :verygood:

In najlepša hvala za moralno in materialno podporo. :text-thankyouyellow:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Hvala za darilo Lajka

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 12 Feb 2014, 18:11

A ste ga dobili? Superca.. Ja, pri Lajki smo pač mnenja, da se dobro z dobrim povrne, zato če se vam zdi malenkost, verjemite, da nam pomeni ogromno :). Hvala lepa, da ste se oglasili <3 .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Hvala za darilo Lajka

OdgovorNapisal/-a johnmarion » 13 Feb 2014, 18:41

Hvala za vaše odgovore. Moja moralna in finančna podpora sta nič v primerjavi z delom ki ga vi opravljate, tako da kljub pomoči me je sram da ne najdem časa da bi sam v kakem društvu poprimil za delo in svojo slabo vest raje umijem z donacijo. Sem zdravstveni delavec tako da razumem kaj pomeni skrbeti za nekoga in odgovornost ki pride zraven. Delo je vse prej kot lahko. Trenutno sem brez službe in razpolagam z omejenimi sredstvi, ampak ko se zaposlim pristavim še kaj zraven. Lepo se imejte in srečno!
johnmarion
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 12 Feb 2014, 15:58


Vrni se na ČVEK O VSEM IN MARSIČEM



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron