Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 02 Jan 2014, 12:37

Noben me nau prepričal, da imam običajnega mačka. :smiles: Nop. Ne verjamem,. :scratchhead: :scratchhead: S komerkoli se pogovarjam, mi opisuje svojega mačka -len, miren, samosvoj, priden, ....no moj ni tak. Niti blizu. Silvester Michael Gardensio Stalonne ( ne pomaga mu niti ime Michael po nadangelu), je mačk, ki vneto obžira smrekico, pšenico že tko al tko vso požru. Dobro ve, da je treba v času,ko se ugasnejo luči v kuhinjo in na skrivaj skakat na pult in mizo in poskušat požret vse kar ni pokrito in zavito. No danes ponoči se je pa odloču, da ima on silvestrovanje...mi pa tud zgleda. :shecry: Začel je nekje okol enajstih in do zoreeee. :banana-dance: Viden je v soju svetlobe, ko je žrl smrekco, ko je obvisu na eni vrvici zapičen s krempljem, zasačen ko je pse (moje pridne ovčarje) uporabljal za odskočne deske. :angry-tappingfoot: Ko je enostavno sedel na Kali. :confusion-shrug: Onako, kokr de je Kala njegov fotelj. Ko ga je nagnala je začel s preletavanjem nas vseh, ko da smo hangerji.... ker se v polsnu nisem odzivala je name zmetal dva daljinca, en mobitel, jopco, in štumf se mi zdi da je letel preko mene.....vse to pospremil z mrnjauuuvvv. :spiteful: Že zaradi audio učinka, to pač mora bit. Trasa dirke, ki bi se ne sramovala nastopa v "Hitri in drzni" je bila iz dnevne do kuhnje...Bil je definitivno hiter in predrzen.... :cat: Potem je bil nastop s skoki. Skakal je v zadnji del fotelja v deko, ki je preko fotelja, se zabijal v zgornji del in UŽIVAL...bukselj. :text-nocomment: Vmes so bile pavze, ko je na ves glas jedel svoje brikete in pse, moje PRIDNE pse obmetaval z briketi. No ja Kala je bla vesela..ko jo je mali digenio nahranil...Aska, moja pridna Aska je še sedaj v šoku... :confusion-helpsos: Pol se je šel še skopat v skledo z vodo, ne vem ali namerno, a je samo padel vanjo...po moje oboje...In zjutraj se je na ves glas dru na Darkota ko je vstal, da je lačn..lažniuc lažniu....Zdej pa spi, Merdinsio se je zavleku pod kauč in spi Bastardo... :shecry:
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a ShebaPuhi » 02 Jan 2014, 13:01

Motherwolf, če te kaj potolaži so tele vragolije tvojga Silvestra zame neki čist normalnga :sdance: ...se je pač odloču da bo silvestroval dan kasnej. :yahoo: Naš Puh ma takole silvestrovanje kar pogosto, tko sem mnenja da imaš čist običnega mačka. Naš gre še tako daleč, da še Shebo sfura (pa je taka da bi res spala skoz) in pol mamo dirke tud v smislu hitri in drzni :cat: Ravno sedaj imata take podvige, ko vse ropota in leti naokol...no Puh se je glih odloču da bo ves pesek še sfuru iz skreta, to pa zato ker sem ga glih očistla :biggrin: :smiles: :rofl2: :yahoo: ja je že tako da nekdo mora redno skrbet, da mami dela s pucanjem ne zmanjka :sdance:
Sheba&Puhi
Uporabniški avatar
ShebaPuhi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Dec 2013, 11:11

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Mačja mama » 02 Jan 2014, 15:09

Moji so tut isto delali, dokler se jih nisem navadila ponoči zapret, da so hočeš nočeš morali spat. Zdej pa take vragolije zganjajo podnevi. Sej ne da je to kej boljše za okolje, ampak vsaj spimo...
Uporabniški avatar
Mačja mama
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 06 Dec 2013, 09:43

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Alexx » 03 Jan 2014, 11:42

Meni se tudi zdi, da imaš čisto "navadnega, normalnega" mačjega mladiča... :biggrin: :cool:
Da te malce potolažim: čez par let bo (verjetno) boljše... :rolleyes: :mocking:
Alexx
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 06 Dec 2013, 09:42

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 03 Jan 2014, 19:22

Sej drugač mi je všeč, da ni en povprečnež...samo Aska se pa res sekira. :shock: Če dobr pomislim....ja kaj pa naj dela revček mali. Naši mački so bili vedno na dvorišču in notri tako, da so vragolije ostale zunaj.... :cat: navajeni pridnih psov imamo pač mau razvedrila :dogpet: Saj bi ga lahko zaprla ponoč a se mi smili, ker ponavadi priden spi...bo že enkrat zrasu tale moj najdenček...kakršn je , MOJ JE. :petkitty:
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a ShebaPuhi » 03 Jan 2014, 19:54

motherwolf napisal/-a:Sej drugač mi je všeč, da ni en povprečnež...samo Aska se pa res sekira. :shock: Če dobr pomislim....ja kaj pa naj dela revček mali. Naši mački so bili vedno na dvorišču in notri tako, da so vragolije ostale zunaj.... :cat: navajeni pridnih psov imamo pač mau razvedrila :dogpet: Saj bi ga lahko zaprla ponoč a se mi smili, ker ponavadi priden spi...bo že enkrat zrasu tale moj najdenček...kakršn je , MOJ JE. :petkitty:


jz se čist strinjam, da ga ne zapiraš :) in tako kot si napisala je tvoj :giverose: sej kam pa pridemo brez vragolij, imamo vsaj o čemu za čvekat tukajle gor :yahoo: :verygood:
Sheba&Puhi
Uporabniški avatar
ShebaPuhi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Dec 2013, 11:11

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a B&E » 05 Jan 2014, 13:19

Zooooooooooooki :mad:
Slika
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Mačja mama » 05 Jan 2014, 18:05

U jebela... vi imate pa neke velike molje pr bajti! :smiles: :smiles: :smiles:
Uporabniški avatar
Mačja mama
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 06 Dec 2013, 09:43

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Slavica » 05 Jan 2014, 18:21

Zoki Grizolda :biggrin:
Slavica
 

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a B&E » 05 Jan 2014, 18:26

Mačja mama napisal/-a:U jebela... vi imate pa neke velike molje pr bajti! :smiles: :smiles: :smiles:

Samo enega, takega z dvema uhloma :evil:
Slika
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a ShebaPuhi » 05 Jan 2014, 18:49

Samo enega, takega z dvema uhloma :evil:
Slika


Model :biggrin:
zgleda si je mal vlaknin prvošču :yahoo:
Sheba&Puhi
Uporabniški avatar
ShebaPuhi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Dec 2013, 11:11

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 05 Jan 2014, 19:44

Očitno je že zdrav :rofl2: :rofl2: ;) .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Malina » 06 Jan 2014, 15:51

Mačja mama napisal/-a:U jebela... vi imate pa neke velike molje pr bajti! :smiles: :smiles: :smiles:


:smiles: :smiles:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a B&E » 13 Jan 2014, 21:49

Zgleda, da imamo opice v začasnem skrbništvu :rofl2: (Ne, saj so mu tudi ostali pomagali, ampak so se raje poskrili, da ne bi imeli foto dokazov)
Slika
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Larisa » 16 Jan 2014, 18:01

Vzamem nazaj izjavo, da imam najbolj pridnega mačka na svetu :mad: Priden je, ko ni lačen :evil: (čeprav pri njegovem izgledu marsikdo, vključno z mano, težko verjame, da je on sploh kdaj lačen :madhous:e )

Včeraj pridem domov, odprem vhodna vrata in zagledam svojega dragega kako stoji pred kuhinjo in čudno gleda. Pa mi reče naj takoj pridem k njemu, da se je zgodilo nekaj čudnega in da sploh ne ve kaj. Pa mi razloži, da je hotel za večerjo pojesti hrenovko, ki mu je ostala od kosila, zdaj pa je ni nikjer. Meni se je najbolj logična razlaga zdela, da se je on zmotil in da je hrenovko pojedel on ali moja mami ali pa jo je mami vzela s seboj za malico. Pa mi trdi, da ne, da jo je še malo prej videl na štedilniku in da sta z Božotom sama doma. In si mislim 'Nemogoče, moj otrok pa že ne, on je pa priden!' Potem opaziva na tleh nekaj mastnega, ampak hrenovke nikjer :sad: Ko pa sva bolje pogledala pod mizo, je bila tam pogrizena hrenovka :madhous:e :madhous:e :madhous:e

Gospod je skočil na pult in stopil na štedilnik, kjer je izpod alu folije zbezljal hrenovko in si jo privoščil pod mizo :madhous:e Tega ni še nikoli naredil, ampak vse je enkrat prvič :shecry:
Uporabniški avatar
Larisa
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 154
Pridružen: 02 Jan 2014, 16:53

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 16 Jan 2014, 18:16

Božo, ti pa si faca :biggrin: :biggrin: . (Priden muc :P )
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a B&E » 16 Jan 2014, 18:16

To bo zdaj začetek takih vragolij :mocking: Pri nas še kruh in piškote skrivamo iz pultov :fool
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 16 Jan 2014, 18:20

Pri nas tudi! Kaj pa čmo, če imamo pse tako velike kot ljudje :dontknow :biggrin: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a B&E » 16 Jan 2014, 19:01

Ja, ja, sem vedela, da se Java pri vas tega naučila :mocking: ;)
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 16 Jan 2014, 19:35

To pa ne pri nas se je sigurno naučila samo lepih razvad :biggrin: :biggrin: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Slavica » 16 Jan 2014, 19:57

Larisa napisal/-a:Vzamem nazaj izjavo, da imam najbolj pridnega mačka na svetu :mad: Priden je, ko ni lačen :evil: (čeprav pri njegovem izgledu marsikdo, vključno z mano, težko verjame, da je on sploh kdaj lačen :madhous:e )

Včeraj pridem domov, odprem vhodna vrata in zagledam svojega dragega kako stoji pred kuhinjo in čudno gleda. Pa mi reče naj takoj pridem k njemu, da se je zgodilo nekaj čudnega in da sploh ne ve kaj. Pa mi razloži, da je hotel za večerjo pojesti hrenovko, ki mu je ostala od kosila, zdaj pa je ni nikjer. Meni se je najbolj logična razlaga zdela, da se je on zmotil in da je hrenovko pojedel on ali moja mami ali pa jo je mami vzela s seboj za malico. Pa mi trdi, da ne, da jo je še malo prej videl na štedilniku in da sta z Božotom sama doma. In si mislim 'Nemogoče, moj otrok pa že ne, on je pa priden!' Potem opaziva na tleh nekaj mastnega, ampak hrenovke nikjer :sad: Ko pa sva bolje pogledala pod mizo, je bila tam pogrizena hrenovka :madhous:e :madhous:e :madhous:e

Gospod je skočil na pult in stopil na štedilnik, kjer je izpod alu folije zbezljal hrenovko in si jo privoščil pod mizo :madhous:e Tega ni še nikoli naredil, ampak vse je enkrat prvič :shecry:


:rofl2: e vidiš, tam v poboldanem je kiks - on je zmeraj lačen :biggrin: :rofl2:
(pri nas se je naučil samo letati po pultu, hrenovk krast pa ne :cool: :bye: )
Slavica
 

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Šlepi » 16 Jan 2014, 22:27

:shock: A samo hrenovke krade? Uh, blagor vam... :smiles:
Hello, hello remember me? I'm everything you can't control :pardon:
Uporabniški avatar
Šlepi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 476
Pridružen: 25 Nov 2013, 22:42

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a zalarjeva » 16 Jan 2014, 23:06

In to prvič?! Saj ga nimate šele 1 dan :smiles: Uff kaj je vse že pri nas zginlo, tudi krema za oči (Tobrex). Najprej Silver vrže na tla iz mize, pes pa pobere in zgize na svojem prostoru :fool Pa še ena precej fuj, če imate pse in mačke: pes posluša kako gre maček srat. Ko pride iz skreta, si gre po še svež drek in si ga nese na prostor (vsako stvar si tja odnese-pa mu nisem tako ukazovala ali kaj, tako je že od začetka), da ga tam poje :bad: Luštno :biggrin: Zdaj sva tko obrnila skret, da pes ne more do njega, s tem, da sem pakrat ga zvekla tja in bila zelo zelo huda nanj. ZELO huda. Zdaj je že kar nekaj časa mir s tem.
Pa ko prosi za mandarino in mu daš košček in ga pregrizne, da špricne na steno in se mu še pocedi iz ust direkt na njegovo dekico, ki je bila ravno oprana. Je spet nesel na prostor. In potem pride spet prosit.
Midva imava vdor v kuhinjo v minuti, ko se pobereš od doma. Morava obvezno kljukico dat dol, da ne morejo not (so harmonika vrata). Če pozabiš... :mad:
zalarjeva
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 06 Dec 2013, 19:47

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Šlepi » 16 Jan 2014, 23:10

zalarjeva napisal/-a: Ko pride iz skreta, si gre po še svež drek in si ga nese na prostor

I feel your pain, but mine is worse. Edino ni nujno, da je sveže. Vsaj da sta zbirčna jima pač ne morem očitat :smiles:
Hello, hello remember me? I'm everything you can't control :pardon:
Uporabniški avatar
Šlepi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 476
Pridružen: 25 Nov 2013, 22:42

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Larisa » 17 Jan 2014, 02:48

Sem zasledila, da kužki pravijo mačjemu drekcu delicius candy :madhous:e :fool

http://m.youtube.com/watch?v=Xw1C5T-fH2Y

Saj meni se drugače zdi, da me Božo zelo čudno gleda, ko čistim njegov wc in gre dostikrat hitro pogledat, kaj manjka v njem :madhous:e če bi on znal govoriti, bi me verjetno že prijavil zaradi kraje :madhous:e zgleda, da so mačji pridelki res cenjeni v živalskem svetu :mocking:

Brez vragolij bi bil svet preveč siv, zato včasih potrebujemo kakšno, da nas nasmeje ;)
Uporabniški avatar
Larisa
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 154
Pridružen: 02 Jan 2014, 16:53

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Račka » 19 Jan 2014, 11:57

A o kraji je govora? Tin, of kors... pa nima veze, a gre za kruh, palačinke (skrbno zavite v folijo!), avokado, ... karkoli, samo da je užitno. :mad:

Slika
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a B&E » 19 Jan 2014, 12:03

Kako znan prizor :biggrin:
Zgleda, da je vaš bolj eksotične sorte, če je še avokado dober :smiles:
(kdaj mi ni jasno - imajo polne posodice briketov, pa mora naša Java kruh, piškote, pecivo itd. krasti) :fool
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Larisa » 19 Jan 2014, 12:40

Kradljivec mali :biggrin:

Ima pa zelo gurmanski okus :popcorn:
Uporabniški avatar
Larisa
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 154
Pridružen: 02 Jan 2014, 16:53

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Čebelica » 19 Jan 2014, 13:02

Pri nas si take poteze privošči najmlajša, Paloma. Gurmanka, da ji ni para. Gre ji prav vse v slast in nič ne izbira. :crazy:
Uporabniški avatar
Čebelica
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 101
Pridružen: 02 Jan 2014, 17:58

Re: Vragolije ta kosmatih in manj kosmatih

OdgovorNapisal/-a Malina » 26 Jan 2014, 23:07

Odkar imamo Polsona, smo dosti dosti bolj redoljubni, kar se sprotnega pospravljanja vsega, kar je užitno, tiče. :)
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na ČVEK O VSEM IN MARSIČEM



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron