ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Malina » 22 Jan 2014, 00:13

Šlepi, sem ti lepo povedala, da imaš zagotovo najvišji čin. :biggrin: K temu sodijo tudi dodatni privilegiji. ;)
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Malina » 22 Jan 2014, 00:15

ShebaPuhi napisal/-a:Drage Lajkice in Lajkarji, če se tko grdo spravljajo na vas, zame pomeni samo to, da ste zagotovo na pravi poti oz. delate kar drugi niso sposobni :mad: samo in še enkrat samo dobro v korist živali :text-bravo:
in če si "zaparjene budale" razlagam tako, da mi je za živali mar, se vam z veseljem zaparjeno pridružim :)


U, saj res, mogoče pa to to pomeni. :yahoo: Bravo, Sheba, dobrodošla v klubu zaparjenih. :smiles:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Šlepi » 22 Jan 2014, 11:38

Hja zgeda da je več pristopov k zagotavljanju zakonitega delovanja oz. k ukrepanju, ko ti očitajo da prste namakaš v tujo marmelado. V tej državi se zgleda da precej pogosto zanašat na slab nadzor, pol so "in" osebe iz ozadja, kot smo lahko spremljali okoli Šoltesa, pa zastraševanje tistih, ki si upajo kaj povedat, edino dokazovanje svojega poštenega dela se mi zdi da je pa najmanj popularno... :confusion-shrug:
Hello, hello remember me? I'm everything you can't control :pardon:
Uporabniški avatar
Šlepi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 476
Pridružen: 25 Nov 2013, 22:42

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Buba » 31 Jan 2014, 00:49

...ko sem pred časom na FB zasledila celotno zgodbo sem bila kar žalostna... Zavetišče, ki ne pomaga zavrženi živali, pa če tudi najdena žival ne spada pod njihovo območje, za mene ni pravo zavetišče... velik HVALA društvu Lajka, ker ste pomagali mucki in ker se borite za svoj prav... po navadi je tako, da tisti, ki delajo dobro in pošteno vedno nasrkajo na račun manj dobrih ... a dobrota se vedno vrača in vse dobro, kar ste storili in še boste, se Vam bo povrnilo :sunny: kolikor vas spremljam na FB in po novem na tem forumu, delate zares s srcem, zato HVALA v imenu vseh živali, ki ste jim pomagali in tistim, ki jim še boste <3 :kiss: :daisy:
Uporabniški avatar
Buba
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 20 Jan 2014, 00:16

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Malina » 31 Jan 2014, 09:57

Buba, hvala za vzpodbudne besede. :yes:
Take stvari se enostavno ne bi smele dogajati - kdo ve, koliko "snežink" je na ta način žalostno končalo, nekam zavlečenih. In take stvari se enostavno ne bi smele dogajati, pa pika. :mad:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 07 Mar 2014, 13:54

Tudi sama sem leta in leta delala sama. Iz vzrokov, da nikoli nisi vedel s kakšnimi ljudmi imaš opravka. :madhous:e Moj način je bil preveri in naredi. V kar seveda paše, ozaveščaj, obveščaj, zbiraj, oddajaj, prijavljaj, pomagaj. :bye: O omenjenem zavetišču nimam dobrega mnenja. :negative: Odnos do javnosti in večine tistih, ki so imeli stik je tako na dnu, da bolj ne more bit. :aggressive: Zato sem pristala in ostala pri Lajki. Poštene, načelne, delovne, prijazne, ...."mau govorena in velik narjenga" :clapping: Punce ponosna sem da sem Lajkarca :cat:
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Slavica » 08 Mar 2014, 19:43

:giverose:
Slavica
 

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Malina » 08 Mar 2014, 22:19

motherwolf napisal/-a:Tudi sama sem leta in leta delala sama. Iz vzrokov, da nikoli nisi vedel s kakšnimi ljudmi imaš opravka. :madhous:e Moj način je bil preveri in naredi. V kar seveda paše, ozaveščaj, obveščaj, zbiraj, oddajaj, prijavljaj, pomagaj. :bye: O omenjenem zavetišču nimam dobrega mnenja. :negative: Odnos do javnosti in večine tistih, ki so imeli stik je tako na dnu, da bolj ne more bit. :aggressive: Zato sem pristala in ostala pri Lajki. Poštene, načelne, delovne, prijazne, ...."mau govorena in velik narjenga" :clapping: Punce ponosna sem da sem Lajkarca :cat:


Motherwolf, zadovoljstvo je obojestransko. :friends:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Šlepi » 13 Mar 2014, 08:19

motherwolf napisal/-a:Zato sem pristala in ostala pri Lajki. Poštene, načelne, delovne, prijazne, ...."mau govorena in velik narjenga" :clapping:

WORD! :verygood:
Ne gre pa pozabit na dva po mojem mnenju zelo pomembna dejavnika: smisel za humor in duhovitost. Na prvi pogled nepomebna, pa bistvena pri vsem v citatu naštetem. :cool:
Hello, hello remember me? I'm everything you can't control :pardon:
Uporabniški avatar
Šlepi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 476
Pridružen: 25 Nov 2013, 22:42

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Malina » 13 Mar 2014, 09:21

:friends: :friends: :kiss:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Didi » 13 Mar 2014, 12:10

A to javno opravičilo se je zgodilo pa sm ga smo jst spregledala al se (še) ni?
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35

Re: ZAHTEVA ZA JAVNO OPRAVIČILO

OdgovorNapisal/-a Šlepi » 13 Mar 2014, 17:42

Hja če si ga ti spregledala, pol smo ga vsi. BI prej rekla, da se (še) ni zgodil. :fool
Ampak jaz sem prepričana, da se (še) bo. :yes:
:cool:
Hello, hello remember me? I'm everything you can't control :pardon:
Uporabniški avatar
Šlepi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 476
Pridružen: 25 Nov 2013, 22:42

Prejšnja

Vrni se na DRUŠTVO LAJKA



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron