LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 08 Mar 2014, 20:12

LOKACIJA PROSTOŽIVEČIH MUC -

Spet smo v soboto zgodaj vstali in se lotili preostalih prostoživečih muc ostalih na lokaciji, kjer smo že lovili (ujeli, sterilizirali/kastrirali in testirali smo že cca 30 muc), saj je pomlad in s tem nezaželena legla pred vrati.

Ujeti nam je uspelo 3 samice in 2 samca + enega, ki smo ga že ujeli, a je bil hudo prehlajen, zato so mu veterinarji pomagali z antibiotiki in vitamini. Vse muce so bile vrnjene nazaj na lokacijo (ki je zelo varna, a je ušla izpod kontrole glede razmnoževanja).

Ocenili smo tudi, da je na lokaciji ostalo še cca. 5 muc, ki jih bomo s pomočjo prijaznih ljudi še polovili.

Najlepša hvala vsem, ki ste nam tako ali rugače pomagali, da lahko pomagamo tistim, ki si same ne morejo <3.

Slika
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a Slavica » 08 Mar 2014, 20:34

3 sterilizirane samice, kar spet pomeni toliko in toliko neželjenih malih revčkov manj :clapping:
Slavica
 

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a Račka » 08 Mar 2014, 21:21

Jap, vsaka samička šteje! :verygood: :clapping:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a Banana » 09 Mar 2014, 15:33

Super :verygood:
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 26 Mar 2014, 18:54

Tolk da mau obveščam. Včeraj in danes sem imela en kup dela z mucem, ki se je zavlekel v hišo, zaprto in prazno mesece, in ni znal več ven. K meni v službo je včeraj prišel lastnik s prošnjo naj pomagam. (Ke me najdejo, nimam pojma, saj se je ob tem vprašanju le smejal). Ajde dobr. Najprej sem ata ozmerjala, da ni prišel do mene že zjutraj k sm bla doma. :fool Vprašala sem ga koliko časa je maček v hiši in mi je povedal, da tri dni. :heblush: Muca vidijo skozi okno. Notri se dere, kliče na pomoč, a kaj ko je hiša ogromna in ne zna ven. :confusion-helpsos: Pol pa jaz u akcijo. Klic sinu(operativni gasilc) in mamina vprašanja, kaj mormo nardit, de bojo prišli gasilci odpret." Polcijo poklič," prav moj gasilc. No in poslušna mami kliče polcijo. "Dober dan tapata pr telefonu od društva za zaščito in proti mučenju živali Lajka, drdr mbms ". Na drug stran pa dežurni" ja gospa vse vem, poznam situacijo" In Jz aaaaaaaaaaaaaaaaa.?Pol mi pa pove, da je gospod lastnik klical na 112 in da mu pač ne morjo pomagt. Pa jaz še kr vrtam, če bo mačka na vest imu.? In mi prijazno pove Firmo, katera je lastnik hiše. Ok. :sdance: No prespim noč (kokr m to Silvester dopušča) in zjutrej u akcijo. Išem in najdem telefonsko, in kar nekej klicov, (ene 20) . Usklajevanje, pojsnjevnje in dogovor, da iz LJubljane pride en gospod s ključi. :clapping: Jaz k lastnici mačka, s konzervo pred bajto in pride izredno prijazen gospod, v lepi obleki in posluša moja navodila, da naj gre v notranjost lastnica s hrano in kliče mačka. Gospod odklene, lastnica noter , maček brišššiiiiiiii. Bajta pa u pet štukov, not pa uf. :shecry: Šara skrivališč kar jih voč. In se gospa dva al pa trikrat mau zadere in OBUPA??????? Pa vn pride. Pravi "sej ga namo dobil." Men pa vase pokonc. S mislim. ( jebemusunce baba, bejš po mačka, a s glupa al kva) Ampak rečem "ja gospa vi pa res kuj obupate. Pejmo po mačka. In šibava jaz pa, mladenič v lepi obleki po bajt in se dereva Muc, muc...ona pa tko mau za nama glumi. Pol se pa jaz postavm u vlogo mačka pa razmišljam kokr bi on razmišlov :cat: in grem na izhodišče in mladenič se strinja, da bi zavil v prvi prehod in to je v spodnje nadstropje. Pa greva. "mmuc, muc, Tačko, Snupi, Maci innnnnn ...................."MIJAOOOOOOO, "ga zaslišim. Jaz pa še bolj naglas Muci, in on MIJJJAAAOOOOOOO. In ga najdem na okenski polici z očmi kokr kugle. Prestrašen in negotov. Za sabo zaprem vrata in odpreva z gospo okno pa drugo in voala. Odjadral ven. Akcija končana in še en mčk uspešno tam, kjer mora bit. :clapping:
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a Banana » 27 Mar 2014, 11:54

MOTHERWOLF BRAVO :)
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a Slavica » 05 Apr 2014, 21:14

Lokacija iz prvega posta je še aktualna, po žnj :madhous:e poskusih in izpuščanja že poštimanih se je
ujela še nepoštimana mlada trikolorka, je tudi že "servisirana" in vrnjena na lokacijo.
Mic po mic :verygood:
Slavica
 

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a Račka » 06 Apr 2014, 13:47

Bravo, še ena nova poštimana mačica! :clapping: :yahoo:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a zmagica » 09 Apr 2014, 07:54

Super. Upam, da se ujame še kakšna.
zmagica
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 127
Pridružen: 01 Dec 2013, 19:51

Re: LAJKA POMAGA PROSTOŽIVEČIM MUCAM

OdgovorNapisal/-a Banana » 09 Apr 2014, 08:51

Super :)
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51


Vrni se na DRUŠTVO LAJKA



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron