Izginil je neznano kam ...

Izginil je neznano kam ...

OdgovorNapisal/-a markmuc » 28 Apr 2014, 13:43

Izginil je neznano kam ...
Pozdrav,
Že dober mesec je tega odkar je izginil Rdeče-beli prijazen in kastriran 5 pomladi mlad mačkon. Čisto smo že vsi skupaj na koncu z živci. Preklicali in preiskali smo že vse živo. Sedaj se obračam še na vse možne forum, spletne starni bloge itd... Ker dejansko kompletna družina ga izredno pogreša. Lepega dne je samo izginil, pa nihče ne ve ne kam, ne kako... Domov smo ga pripeljali kot zavrženega najdenčka vsega umazanega, shiranega in mijavkajočega. Postal je resnično najboljši možni prijatelj na katerega smo se navezali popolnoma vsi. Enostavno ne znamo naprej...
Če imate kakeršnokoli informacijo o izginulem mucu, vas "LEPO LEPO PROSIMO", da nam to sporočite.
Absolutno "NAGRADA" najditelju.
Izginil je v okolici Blagovice. Hvala za pomoč!!!
Mark & Alenka
041/940-375 & 031/248-858
Slikica muca je moja profilna...
Uporabniški avatar
markmuc
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 28 Apr 2014, 13:19

Re: Izginil je neznano kam ...

OdgovorNapisal/-a Slavica » 28 Apr 2014, 16:05

a je muc čipiran?

:sad: močno upam, da se bo našel :angel:
Slavica
 

Re: Izginil je neznano kam ...

OdgovorNapisal/-a markmuc » 28 Apr 2014, 23:18

JOOOJ cela bedarija...NE :( pa res smo o tem govorili...pa evo...ampak, ker v vseh letih ni šel nikamor in kadarkoli sem ga poklical je v minuti pribrundal v diru nazaj...joooj napaka res...Nikoli več...Ja mi tako močno upamo, da se nam res meša...
L.p.
Uporabniški avatar
markmuc
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 28 Apr 2014, 13:19

Re: Izginil je neznano kam ...

OdgovorNapisal/-a Slavica » 29 Apr 2014, 07:37

Da ga iščete, z opisom in sliko prijavite tudi pristojnemu zavetišču in okoliškim veterinarskim ambulantam, bo več možnosti.
Slavica
 

Re: Izginil je neznano kam ...

OdgovorNapisal/-a Malina » 29 Apr 2014, 09:20

Markmuc, pošoljite kakšno boljšo fotko, kjer se muc bolj vidi, na naš mail: lajkadrustvo@gmail.com, pa opis, pa točno od kod se je zgubil.

Ste nalepili plakate po okolici?
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45


Vrni se na Izgubljene/najdene živali



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron