Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a Slavica » 05 Apr 2014, 20:50

B&E napisal/-a:Mi študiramo o foresto ovratnici za psa- ima kdo izkušnje s tem?
Slavica
 

Re: Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a Slavica » 05 Apr 2014, 20:51

Imamo pri nas, zelo dobre izkušnje :verygood: . Certifect ni pomagal nič spljoh, lani je imel pa Foresto in ni bilo niti enega klopa.
Foresto je (kolikor mi je znano) zaenkrat tudi edini, ki nima v sebi mačkam (smrtno) nevarne učinkovine (katere ime se zdaj
ne spomnim za živo glavo)
Slavica
 

Re: Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a Račka » 05 Apr 2014, 22:33

takoj v ponedeljek grem še foresto nabavit... ker pri nas so klopi že domače živali. :mad:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a B&E » 06 Apr 2014, 09:23

Pa je Foresto enako učinkovit za različne pse? Meni je čudno, da imajo samo dve katergorije: do 8kg in od 8kg dalje- se mi zdi velika razlika ali ima pes 15 kg ali 50 kg :fool

Ali mogoče kdo ve, koliko stane Fypryst(samo vem, da naj bi bila približno tretina cena od Strongholda)? Skušam ugotoviti kaj se najbolj splača :)

Aja veterinar mi je povedal, da so zdaj vse ampule dražaje, ker se šteje 22% davek, ne več 9,5%. Super, že tako premalo ljudi ustrezno skrbi za živali, največkrat z izgovorom, da je predrago( še vedno si debil, da za žival daš 50 evrov pri veterinarju, če greš na počitnice za 500 evrov, kupiš ogromen avto, si urejaš nohtke za 50 evrov na mesec ali karkoli .... to je pa v redu, ker gre zate) :negative:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a .M. » 06 Apr 2014, 09:40

Sicer ne vem kakšna je cena Fypryst-a vem pa to, da ne deluje kot preventiva proti klopom ampak samo odstrani klopa če je že prisesan na psu v roku 24ur... tako da ne vem če se to splača...

Ma ja, veterinarji so tudi za moje pojme predragi, naj služijo na račun tistih, ki ne ravnajo z živalmi tako kot je treba (njim nalagajo denarne kazni), ne pa da voziš k veterinarju in skrbiš kot je treba, za zahvalo pa dobiš takoj račun za 150€ samo da se malo obrneš tam :sad:
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a .M. » 15 Maj 2014, 19:59

A kdo ve oz. ima izkušnje z ovratnico proti zunanjim zajedalcem Scalibor za kužke? A deluje, je ok?
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 15 Maj 2014, 21:57

Jaz osebno ne, je pa Jagoda zelo zadovoljna z njo in jo ima na svojih in začasnih psih, tako da ravno zadnjič sva debatirali, da je ona zelo zadovoljna z njo :verygood: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Bolhe, klopi...-zunanji zajedalci pri psih

OdgovorNapisal/-a .M. » 16 Maj 2014, 16:25

No super, me veseli... da nisem za brezveze kupila kakšne ne preveč dobre stvari :verygood: hvala za info.
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10


Vrni se na Pasji kotiček za zdravje



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron