Izbira veterinarja

Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a Didi » 20 Jun 2014, 10:41

A pozna kdo kakega fejst kul veterinarja v Ljubljani oz. Tam kje proti medvodam :)
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 20 Jun 2014, 13:07

Nope :(. Jaz vozim v Bubo (Grosuplje).
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a Slavica » 23 Jun 2014, 17:20

Proti Medvodam - dr.Rok Rotar (imam samo dobre izkušnje), ampak bolj gostuje v Medicovetu v Kranju.
Buba rulz :music-rockout:
Slavica
 

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a B&E » 23 Jun 2014, 17:51

Slavica napisal/-a:Buba rulz :music-rockout:


2x :music-rockout:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a Slavica » 26 Jun 2014, 20:17

Sem menjala že kar nekaj veterin (in veterinarjev) in res upam, da mi ne bo treba več.
Kriteriji - strokovnost na prvem mestu, jasno, in - v bistvu na istem mestu, ker to ni nič manj pomembno - odnos do živali.
Diploma še ne naredi strokovnjaka in prav tako ne "človeka".
V Bubo vozim vse, začasnike in svoje in še nikoli nisem bila razočarana.
Strokovnost na visokem nivoju, kar se tiče pa odnosa do živali, povem npr. en primer: Srečkotu so pokrili kletko, da se je manj tresel,
mu dali not še eno brisačko, da se je lahko še dodatno pokril in skril. Stres pač ni hec, sploh pa ne pri 15-letnem mačku.
Na vrsti je bil ob dogovorjeni uri, tajming so popolnoma prilagodili temu, da je šel tako star maček čimprej domov.
Veterinarka me je sama poklicala in obveščala, kako je poseg potekal, pa ne samo pri Srečkotu, tudi pri ostalih.
Ne naredijo ničesar drugače ali dodatnega, brez da prej obvestijo skrbnika.

Za bolezni oči zelo priporočam dr.Zemljiča, moj Sunny bi bil že brez očesa, če ni bilo njega. Tudi odnos ima krasen, Sunnyju je lahko
pregled oči opravil brez pomirjevala (pa ni bil kratek), tako zelo zna pomiriti žival.
Zelo dobro izkušnjo imam tudi s kardiologom dr. Pavlom Kvapilom - kako to zna z živalmi, kapo dol, res. UZ je na živahnem mladiču opravil brez
pomirjevala, tako ga je znal umiriti, mali je bil čisto očaran nad "stricem".
Slavica
 

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a .M. » 26 Jun 2014, 20:26

Jaz pa samo NE priporočam Medicoveta v Kranju... sem pred leti, ko sem imela skakača, ga peljala k veterinarju, ker se mi je zdelo, da se nekaj ne počuti ok... in kaj sem odnesla od tam?... skakaču so med pregledom zvili tačko :negative: poleg tega, poznam 3 primere, ko so predozirali psa pri zdravilih, cepivih... je v dveh primerih bilo že kritično... na srečo se je dobro končalo, ampak vprašanje koliko je še takih primerov... če samo jaz vem za 3. Nekateri še vedno tja vozijo psa pa pravijo, da morajo vedno imeti sami pod nadzorom količino zdravil, cepiv...

Sicer res že veliko let nismo šli tja in mogoče se je kaj že spremenilo, nočem delati krivice... ampak za vsak slučaj.
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a Slavica » 26 Jun 2014, 20:29

tudi jaz imam tam slabe izkušnje, vendar tudi dobre - z dr.Rotarjem in dr.Roškarjevo.
Nisem pa isto bila že zelo dolgo tam.
Slavica
 

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a airedale10 » 27 Jun 2014, 22:32

Mi hodimo v bolnico Postojna (čeprav ni dosti potrebe), za kaj malega pa kar v lokalno ambulanto (Ilirska Bistrica). :)

Glede Bube - seveda ne menjevati če so ok, ne ciljam na to. Mi je pa meni osebno malo skregano z logiko da neki vrhunski veterinarji doma producirajo nerodovniška legla psov in imajo obenem psarno za rodovniške pse, pa legla mačk mešank imajo tudi. :madhous:e
Uporabniški avatar
airedale10
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 06 Jan 2014, 18:34

Re: Izbira veterinarja

OdgovorNapisal/-a Slavica » 28 Jun 2014, 09:54

Sem precej pogosto tam in ne vidim nobenih mačjih legel, razen kadar jim jih tam pustijo "skrbni" državljani.
A so to dokazljive trditve ali gre za sistem rekla-kazala? :rolleyes:
Slavica
 


Vrni se na Pasji kotiček za zdravje



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron