Hrana za občutljiv pasji želodec

Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a Katarina » 15 Dec 2013, 16:55

Mene pa zanima, če ima kdo kaj izkušenj s hrano za občuljivčke.
Moj pesjan ima namreč občutljiv želodec in je praktično odkar je prišel v hišo na dietni hrani (zdaj je Barking heads za seniorčke), zraven mu kdaj dam še kaj razkuhanega riža, korenja in piščanca pa bi me zanimalo, če mi še kaj drugega od "prave" hrane priporočate, da mu malce popestrim jedilnik (seveda v majhnih količinah, je že "gospod v najlepših letih" :) Nekje sem prebrala, da bi lahko jedel skuto, vendar sem malo skeptična zaradi mlečne osnove.
Najlepša hvala za vsako sugestijo!
Katarina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: 06 Dec 2013, 09:38

Re: Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a motherwolf » 15 Dec 2013, 20:19

Lahko mu mirne duše skuhaš vse kaše, (ovseno, proseno, ajdovo), polento, kosmiče, makarone, korenjček, riž, sardelice, tune, vegansko mleko, pšenični zdrob, oziroma, gres, kuhano zelenjavo, tofu, ovsene kosmičke,
Uporabniški avatar
motherwolf
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 28 Nov 2013, 12:06

Re: Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a Račka » 15 Dec 2013, 21:49

Če ima občutljiv želodček, probaj mogoče vsaj za eno obdobje z brezglutenskimi zadevami... riž in kaše, ki jih je že motherwolf naštela.
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a Katarina » 16 Dec 2013, 11:06

Najlepša hvala! :verygood: Bom probala najprej res z brezglutenskimi zadevami, pa kaj zelenjave pa bo! To sem mu tudi sicer v malih dozah kdaj že dala, pa ni bilo nobene reakcije.
Katarina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: 06 Dec 2013, 09:38

Re: Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a Slavica » 16 Dec 2013, 13:55

naš oldtajmer ima skuto zelo rad in jo tudi dobro prenaša (ni driske, kot pri nekaterih drugih zadevah) :)
Slavica
 

Re: Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a Didi » 12 Mar 2014, 11:27

naša tamala zver je blazno občutljiva pod nobenim pogojem nič glutenastega in nič koruznega, za mlečno si pa iskreno ne upam probat, ker me je že vzrediteljiva strašila da jogurtov sladoledov mleka ipd. pod nobenim pogojem.
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35

Re: Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 12 Mar 2014, 13:49

Odvisno od psa, ampak načeloma so mlečni izdelki nekaj čisto super za psa, sploh skuta je krasna zadeva, naši jo obožujejo, tudi jogurt obožujejo, mleka ne dobijo.. Ne vem pa zakaj bi bili mlečni izdelki slabi zanje? :scratchhead:
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Hrana za občutljiv pasji želodec

OdgovorNapisal/-a Didi » 12 Mar 2014, 14:28

Bova sporbala po res pikico doziratpa bomo vidli če ji odgovarja, ker če ji ne vemo že po zelo majhni količini v roku pol ure :smiles:
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35


Vrni se na Ostalo o psih



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron