Pasji strahovi

Pasji strahovi

OdgovorNapisal/-a Slavica » 01 Maj 2014, 09:56

Da se večina psov boji pokanja petard in raket, vemo, tudi Rexi ni izjema. Ampak to nekako hendlamo, saj je na srečo malokrat
na leto (pa še to bi prepovedala, če bi imela kaj besede pri tem :evil: ).
Čedalje večji problem pa pri nas predstavlja grmenje in bliskanje. Sedaj zažene paniko in noče iti lulat, tudi če zagrmi
tako daleč, da jaz komaj slišim ali pa še tega ne, on pač sliši. Rajši trpi, menca, na plenično ne bo šel, ni šans.
Seveda lovimo pravi čas, redno spremljamo radarsko sliko padavin, ampak kljub različnim delovnim časom se včasih zgodi,
da ni nobenega doma in prideva takrat, ko se že pripravlja huda ura, pes pa že pred tem nekaj ur ni lulal, potem pa spet noče iti.

Sem dolgo ignorirala, bila čisto mirna, v stilu "saj ni nič". Ni pomagalo, sem ga tolažila, božala, dala priboljšek. Nič ne pomaga,
zadeva je čedalje slabša in sploh ne vem, kako bomo sedaj, ko so pred vrati dolgi meseci neviht, tole zadrževanje mu bo še
kakšne zdravstvene težave nakopalo :sad: .

Kakšen nasvet? :angel:
Slavica
 

Re: Pasji strahovi

OdgovorNapisal/-a Didi » 01 Maj 2014, 15:52

Mi smo mu čez novo leto gor dali eno ovratnico, ki sprošča fermone al kej je že uno in mu je res ful ful pomagalo. Običajno je novo leto preživel zadrogiran z apavrini, letos je bil čisto ok. Celo na enourni sprehod sva šla zvečer.
Didi
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 143
Pridružen: 10 Mar 2014, 19:35

Re: Pasji strahovi

OdgovorNapisal/-a Slavica » 01 Maj 2014, 21:25

tole moram pa najti in probati, hvala :) .
Ima že Foresto, pa navadno ovratnico, še tole s feromoni dodam pa bo okrašen kot jelka :mocking:
Slavica
 

Re: Pasji strahovi

OdgovorNapisal/-a zalarjeva » 01 Maj 2014, 22:26

Pasji.net ima neko obleko za pse, Thundershirt se mu reče in uporabniki prestrašenih psov ne morejo prehvalit. Delana je bila po TT metodi. Več si lahko tukaj prebereš: http://www.pasji.net/shop/index.php?mai ... ts_id=1173
zalarjeva
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 06 Dec 2013, 19:47

Re: Pasji strahovi

OdgovorNapisal/-a Račka » 02 Maj 2014, 21:53

Ja, tale telovnik pa tudi mene matra za nasega Pikca.
zalarjeva, a dejansko poznas kaksnega uporabnika?
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Pasji strahovi

OdgovorNapisal/-a Slavica » 03 Maj 2014, 15:21

Res zanimivo tole, čeprav za poleti ne vem, Rexu je rado vroče :scratchhead:
Slavica
 

Re: Pasji strahovi

OdgovorNapisal/-a zalarjeva » 05 Maj 2014, 10:58

Račka poznam ja, eno psičko in celo ena ima tole za prestrašenega muca. :)
zalarjeva
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 06 Dec 2013, 19:47


Vrni se na Ostalo o psih



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron