Psi in dopust

Psi in dopust

OdgovorNapisal/-a Slavica » 31 Maj 2014, 08:19

Bliža se poletje in ta "pasji" bomo spet iskali kotičke, kjer bo tudi naš kosmatinec dobrodošel za čofotanje v morju.
Tole je pri Splitu, na novo narejena plaža za pse :)
Slika

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/bi6u ... aza-za-pse
Slavica
 

Re: Psi in dopust

OdgovorNapisal/-a .M. » 31 Maj 2014, 08:32

Pohvalno! :verygood:
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Psi in dopust

OdgovorNapisal/-a Račka » 31 Maj 2014, 15:32

U, nice. :verygood: Da bojo lahko tudi kuzki :swimming: brez da bi se kaksne fine gospe zraven zgrazale... ker psi pa lulajo v morje in one se pa ne morejo pol tam kopat. :madhous:e
p.s. smo jim sli zvecer za kazen za vse grde besede plazo malo pocahnat, pa so naslednji dan verjetno komot tam lezale... ce se ze kopat ne morejo. :mocking:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: Psi in dopust

OdgovorNapisal/-a jojoba. » 31 Maj 2014, 16:00

Račka :rofl2:
Sam res, kako so eni bolj papeški od papeža. Mene je ena "fina" dama nazjala, ker je moj pes dvignil nogo ob enem visokem čopastem plevelu, kjer jih je dvignilo nogo že vsaj 500 pred njim, ob makadamski potki, ki vodi nad avtokampom...češ, da to smrdi in da ona ima otroke, ki vse sorte šlatajo, tudi polulano travo... :madhous:e
Naslednji večer sem videla njenega dragega, ki spil kako pivo preveč, pa očitno ni utegnil do wc-ja in se je olajšal kar na kljuko od lastne prikolice :crazy:
jojoba.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: 11 Dec 2013, 19:02

Re: Psi in dopust

OdgovorNapisal/-a Račka » 31 Maj 2014, 20:37

Tocno to, jojoba.
Mi je zadnjic ena visoko noseca znanka, prizenjena v familijo s psom, ki je v pesjaku razlagala, kako pa ona ne bi mogla met psice noter v hisi... higiena, pa to... in zraven prizigala cik. :fool
Ja, higiena jim ponavadi res stima vsem takim, sploh osebna :nea: ... njihove zobne krtacke so sploh fajn za vidit. :bad:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19


Vrni se na Ostalo o psih



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron