NOČKA

NOČKA

OdgovorNapisal/-a metka » 21 Dec 2013, 18:43

No, Nočka je vse prej kot miniaturna psička, je pravi mali :evil: v pasji podobi. Da ne bi bilo predaleč od noči, jo kličemo Luna, v dom pa je prinesla :sunny: . Plahost prvega dne je zamenjala za :banana-dance: po stanovanju in :animals-dogrun: zunaj. ... Jaz kot učiteljica ne morem iz svoje kože, zato jo mučim s sledečimi predmeti: materni jezik, tuji jezik, načini prehranjevanja, spoznavanje družbe, spoznavanje narave, osebna higiena, skrb za zdravje, sobna higiena, telesna vzgoja, ekologija, pa morda še kaj. Luna in moja sinova so nerazdružljivi, skoraj ni trenutka, da se kdo ne bi ukvarjal z njo :kissyou: .
Kaka in lula zunaj, če pa je sila, pa na podlogico. Registrirali smo jo pri Veterinarski postaji Šoštanj in se dogovorili za cepljenje.
Tudi moji starši so jo takoj vzljubili, seveda pa njihov maček ni bil navdušen nad njo. Morebiti zato, ker mu je nemudoma požrla hrano, nato pa se zavalila na njegovo mehko posteljico :angel: ?! Zdaj lepo drnjoha. Le kje drugje, kot na sedežni?
metka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Dec 2013, 18:17

Re: NOČKA

OdgovorNapisal/-a B&E » 21 Dec 2013, 19:02

Super, očitno bo uživala pri vas oz. bolje že uživa pri vas:) Bo imela še kakšno živalsko družbo? :cat: :animals-dogrun:
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: NOČKA

OdgovorNapisal/-a Slavica » 21 Dec 2013, 19:30

iiii, mali škratek ima svojo temo :yahoo: . Zelo bo učena, vidim :biggrin:
komaj čakam slikice :angel:
Slavica
 

Re: NOČKA

OdgovorNapisal/-a metka » 25 Dec 2013, 00:30

Toliko se ukvarjam z njo, da nimam časa za kaj drugega. Naša gospodična se ogromno giba. Ko pride z dopoldanskega urnega sprehoda, človek pričakuje, da bo spala, ampak ne: ona bi se zdaj igrala in tekala po stanovanju. Predvčerajšnjim je spoznala petelina in njegov trop, na pol metra bližine so se ji približale tudi race. Na sprehodu skozi gozd (pri meni asfalt odpade!) sva videli srno. Stala je kot vkopana še dolgo potem, ko srne ni bilo nikjer več. Vse okoliške kužote je očarala, vsi se z njo igrajo in podijo, prekopicujejo. Dovolijo ji, da jih vleče za ušesa in jih grize. Sobno higieno je prav lepo usvojila, lepo uboga, le odpoklic bova morali seveda še vaditi. Menda je dobro uporabiti pasje priboljške, ampak gospodični ne dišijo, tako da jih za nagrado ne morem uporabiti :nea: . Tudi briketi ji ne gredo v slast, pravi: meseka bi!!!!! :njami: ... Slikice bodo, dotlej pa :greetings-wavingyellow:
metka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Dec 2013, 18:17

Re: NOČKA

OdgovorNapisal/-a Račka » 25 Dec 2013, 12:43

Očitno se gospodični mali gode. :verygood:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: NOČKA

OdgovorNapisal/-a Banana » 06 Feb 2014, 16:10

"Težko" pasje življenje :sunny:
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51


Vrni se na V NOVEM DOMU



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron