STELA

STELA

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 29 Dec 2013, 16:46

Stelina zgodba je zgodba mnogih..

Izvedeli smo za družino s 3 malimi otroki, kjer je mama kupila Stelo, belo pudljico (takrat 2 meseca staro), zato da se bodo otroci malo zamotili :madhous:e , na koncu pa je bila Stela samo še ena odgovornost za mamo, med drugim je bila dolge ure zaprta v stanovanju (mladič!), otroci so jo brcali do krvi, ker je skakala po njih (ja kaj pa drugega mladiči delajo!).. Edina pametna rešitev, ki so jo sprejeli, je bila, da so jo oddali društvu Lajka.

Tako sem jo začasno namestila sama, kjer je kmalu začela odkrivati, da se življenje odvija tudi zunaj stanovanja, da se vsak dan hodi na številne sprehode in da je na splošno pasje življenje lahko res lepo. Dobila je dobro hrano, vodo in ni rabila več lulat na plenične predloge, ampak na travico :yahoo: . Ker pa se je ta psička res vtisnila v moje srce, sem nekako iskala možnost, da bi ostala nekje "blizu" in je.. Na srečo se je zanjo ogrela fantova družina (sprva so bile sicer hude polemike, ampak saj veste, ko sem bila jaz tam, je morala biti Stela z mano, ker pač pač pač - poljubno vstavite izgovor - in počasi je Stela otalila tudi fantove starše :romance-inlove: ).

Stelika je sicer pri fantu, a je ogromno tudi pri naši pasji druščini, kjer naravnost obožuje norenje z Atlasom in našimi ostalimi začasniki.

VIDEO DOKAZ 1

VIDEO DOKAZ 2

Stela je zdaj stara okoli 2 leti, še vedno ima posledice, saj se zelo boji novih ljudi, kar tako k njim ne gre, šele ko človeka parkrat vidi, se mogoče pusti malo počohljat :). Obožuje pasjo družbo, obožuje pa tudi valjanje po kavču, je pa karakterno kar trmasta in njena poslušnost včasih ni najboljša (v smislu izvajanja trikov), zunaj pa uboga tako, da se ne odlepi izza mojih nog na sprehodu, zato zanjo izven obljudenih naselij povodec ni obvezna oprema :). Ima pa eno "napakico" nikakor ne mara ostati sama, takrat zganja paniko in laja kot da je zmešana, kar pa je najhuje, da ona pod ostati sama tretira to, da greva midva s fantom od doma, to da so najini starši ali kdo drug doma nje ne zanima :madhous:e :confusion-helpsos: .

Takle mali cefizelj je prišel k nam:
Slika

Tole je iz Mozirskega gaja :daisy:
Slika

Kamor gremo mi, gre tudi Stela in na njeno žalost tudi na morje :swimming:
Slika
Tole se zgodi samo, ko greva midva oba v vodo in ona ostane "sama" zunaj :rofl2:
Slika
Ampak sej nama potem nameni takle pogled :shetruce:
Slika

Tole pa je trio adijo in so tako srečni, ko so skupaj, da jih je prav lepo gledat
Slika
Znamo noret..
Slika
.. in tudi lepet <3
Slika

Slika

Tako tole je na kratko o Steli, več prigod pa še sledi (beri v prevodu, bomo nabrcali lastnika, da bo kaj napisal o svojem psu :biggrin: :)).
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: STELA

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 29 Dec 2013, 16:48

Evo, našla še eno lepo fotografijo iz sprehoda ob Ljubljanici :)

Slika
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: STELA

OdgovorNapisal/-a Slavica » 29 Dec 2013, 17:50

Štreli <3
Slavica
 

Re: STELA

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 29 Dec 2013, 20:10

Aja, sej res, Stela skoraj nikoli ni Stela, ampak je Štreli, Strela, Špela, Špeli.. Stela je zelo malokrat :blush: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: STELA

OdgovorNapisal/-a Račka » 30 Dec 2013, 11:06

Iiiii, cofki! :verygood:
Tale preimenovanja so mi pa znana... sploh ne vem, zakaj se trudimo z imeni, ko so pol vse drugo, kot kar piše v "rojstnem listu". :biggrin:

Stela, ena srečna lepotička si! :kiss:
Račka
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: 06 Dec 2013, 13:19

Re: STELA

OdgovorNapisal/-a B&E » 31 Dec 2013, 14:23

Boga Stela. Kaj pa sta s fantom tako žleht da je ne vzameta povsod s sabo :biggrin: Nasplošno pa prav poživi pasjo druščino <3
Uporabniški avatar
B&E
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2013, 13:50

Re: STELA

OdgovorNapisal/-a Banana » 06 Feb 2014, 16:09

Prava gospodična :)
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51


Vrni se na V NOVEM DOMU



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron