Mucka Kitty

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 05 Jun 2014, 05:43

Ja, Kitty nima tako špičastih :-)
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Malina » 05 Jun 2014, 08:25

Kako je pa tale parček posrečen...facki lepi tigrasti. :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 05 Jun 2014, 11:29

Joj, tadva, kako sta smešna kot Copy in Paste.. En leži tako, drug identično par cm zraven, en je v škatli, drug mora biti nujno zraven v drugi škatli.. Faci :smiles: :smiles: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 11 Jun 2014, 11:38

PODARIM

2 kg, neodprte hrane Royal Canin Exigent 33


Slika

Naš Taček nanjo alergičen. Najprej sva mu kupovala Royal Canin Exigent 42, pa tudi ni bilo v redu. Ko sva nazadnje kupovala hrano, 42 niso imeli, so imeli le 33. Izjemno rad ima Kittyjine Baby in mu po njih ni nič. Tudi ostala hrana mu ne škodi. Le ti briketi.

Če kdo potrebuje ali da lahko komu da, ki potrebuje, bom vesela, če vzame. Škoda se mi zdi, da bi jih zavrgla, saj so nedotaknjeni.

Hvala.
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Slavica » 11 Jun 2014, 13:25

Kitty Kat, hrana za muce zmeraj pride prav, tudi za hranjenje prostoživečk :text-thankyouyellow:
Slavica
 

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 11 Jun 2014, 13:31

Slavica napisal/-a:Kitty Kat, hrana za muce zmeraj pride prav, tudi za hranjenje prostoživečk :text-thankyouyellow:


Ker nimam osebnega prevoza, bi bilo super, da bi jih vzel nekdo z mariborskega konca. Ker je že sama hrana težka 2 kg, bi bilo pošiljanje po pošti predrago, ker je cena odvisna od kilaže. Če je kje kdo, ki bi hrano lahko osebno prevzel, naj se mi javi. :)
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Slavica » 11 Jun 2014, 13:40

jap, vem :yes: , sem vesela, ker podarjaš mucam :). Predlagam, da kontaktiraš mariborsko društvo za zaščito živali
Slavica
 

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 11 Jun 2014, 13:42

Sem objavila tudi na njihovi strani, ja :)
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 11 Jun 2014, 22:45

Imam vprašanje.

Kot sem že pred tedni pisala, je Taček ogromno bruhal zaradi dlak (in kot smo naknadno ugotovili zaradi hrane). Zato sva mu poleg gumijaste krtače za mačke kupila tole krtačo.

Slika

Zanima me, ali je to ustrezna? Ker se mi zdi, da bi ga lahko česala ves dan, pa bi še kar dlake ven šle. V Mr. Petu je rekla, da je ok, da je to krtača za poddlako. Res je super in vse, a ne bi rada česa delala narobe (beri: ga preveč oskubila... :) MI je že fant rekel: "Pa ti ga boš do nazga slekla!" :) )

Ima kdo s to krtačo izkušnje? Je ustrezna? Hvala za vaša mnenja. Zdaj, ko ima manj dlake in drugo hrano, ne bruha več tako pogosto, kadar pa že (beri: vsake toliko), je vmes še vedno nekaj dlak. Velikokrat ga namreč vidim, da liže Kitty, ki pa se žal ne pusti česati (tudi to ne vem, kako naj rešim?! Noče bit pri miru mali vragec!)

Hvala za vse informacije.

P.S. Briketi bodo naslednji teden romali tja, kjer jih bodo z veseljem pohrustali :) :yahoo:
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Slavica » 12 Jun 2014, 19:32

s točno tako nimam izkušenj, z eno podobno, je bila ok, ampak še najbolj se pri nas obnese gumijasti zoom groom.
Ne boš ga do nazga slekla, zdaj itak še dlako menjajo in je je res ogromno, kljub česanju :)
Slavica
 

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 13 Jun 2014, 12:37

Hvala! :yahoo: Sem se že ustrašila, da kaj narobe delam, ker je toliko dlake. Če bi ga 2 dni skupaj česala, pa bi še kar šla dlaka... Moram se nečesa domisliti, kako počesati Kitty, ker princeska noče pri miru biti :)
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Slavica » 01 Avg 2014, 21:59

Kitty je danes poslala pozdrave - 6 mesecev je v novem domu :) . In to v takem domu, da si človek
samo želi, da bi jih lahko nekako klonirali :angel:
Slika
Slika
Slavica
 

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 01 Avg 2014, 22:47

:yahoo: Malo prej je spet gledala tv (ironično, animal planet!), umirala sem od smeha :) Oooo, spet je pred tv-jem, Taček pa se skriva v Smiljanovi omari :) :cool:

To moram enkrat posneti, res, mala je cuker od cukra! :romance-inlove: :kiss:

Ja, pol leta že! In upam, da nas bo osrečevala še leta! Je bolj Smiljanova ljubljenka (prejle mu je dobesedno spala na glavi!), Taček pa bolj moj ljubljenec. Pred dnevi je Smiljan naredil iz tiste vrvice, ki je zvita v kolut pa jo ven vlečeš, takega ogromnega "pajka", sta čisto podivjala za to vrvico. Se mi sosedje kar malo smilijo, kakšno delata :)
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 27 Okt 2014, 20:50

Imam eno vprašanje, v bistvu sem nekoliko zaskrbljena.

Kitty in Taček sta se vedno skupaj igrala, se podila, zganjala norčije... Zadnje dni pa je Kitty nekoliko nasilna do Tačka. No, saj ji Taček tudi ne ostane dolžen, a vseeno se vidi, da se je boji. Previdno hodita eden okoli drugega, kot bi bežala en pred drugim. Nisem navajena takšnega odnosa med njima. Zakaj kar naenkrat ni več tiste "mačje zaljubljenosti"? Ne vem, ali je kaj narobe, kaj sta pač imela, ker vprašati ju ne morem :) Me pa seveda skrbi. Je to le prehodna faza? Je to normalno? Ali Kitty enostavno odrašča?

Hvala za odgovor.

Lepe pozdrave vsem :)
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Malina » 13 Nov 2014, 13:52

Kitty Kat, je težav v paradižu konec? Se je Kitty umirila, ali še pretepa moža? ;)
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 13 Nov 2014, 14:25

Malina, zgleda, da sta imela neko čudno obdobje. Morda sta se pred tem "pošteno zgarbala", kot rečemo na našem koncu. Zdaj spet divjata, se več ne izogibata en drugega. Kitty občasno še primaže kakšno klofuto Tačonu, a ji ne ostane dolžan. Včasih se mi sosedje resnično smilijo, ker takšno počneta po stanovanju :) Trenutno "vohuni", čez okno, razteguje vrat, trese brke. Taček pa uživa na blazinici v svojem "miru" :) :cool:
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Kitty Kat » 02 Feb 2015, 08:40

Včeraj je minilo natanko 1 leto, odkar nam je Kitty polepšala življenje. K nam je prišla v največjem žledu stoletja. :) Vsak dan je pridno jedla, rasla, se igrala. :biggrin: Danes je ena zelo očarljiva gospodična :) V Tačka zaljubljena kot prvi dan. On pa v njo. :romance-inlove: Neločljiva sta. :kissyou: :praising: Se velikokrat stiskata, da ju ne :freze:

Ponosno pozira! :rolleyes:
Slika

In ker že fuuuul dokgo ni spala :D
Slika
Prrrrrrrrrrrrisrčen pozdrav,
Kitty Kat
Uporabniški avatar
Kitty Kat
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 08 Feb 2014, 07:47
Kraj: Maribor

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 02 Feb 2015, 13:39

Kitty, vse najboljše od obletnici :romance-inlove: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Mucka Kitty

OdgovorNapisal/-a Banana » 02 Feb 2015, 16:41

Kitty še tako naprej dobro "komandiraj" posvojitelje :sunny:
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51

Prejšnja

Vrni se na V NOVEM DOMU



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron