Muc ZIKI

Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 16 Dec 2014, 12:41

Ziki je cca 6 mesecev star muc, ki ga razganja od igrive mladičkaste energije. Je cepljen, čipiran, testiran (FIV/FeLV negativen) in kastriran, zato potrebuje samo še nov dom :).

Kontakt: 041 446 085 ali lajkadrustvo@gmail.com

Slika

Slika

Slika
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Nani » 16 Dec 2014, 16:44

Sestradanega, izmučenega, premraženega sem položila pred sklečko z mehko hrano (saj trde ni poznal) in začel presti...ne vem kaj oziroma kdo ga je takole zavrgel in gotovo je kar nekaj pretrpel. No vsekakor pa lahko povem, da je njegova osebnost nekako takšna: igranje 100 na uro, intenzivno, nato omaga in se prepusti varnemu naročju tople človeške roke ali pa se kar na prsni koš namontira :)
Nani
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 16 Dec 2014, 14:15

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Malina » 17 Dec 2014, 00:33

Nani, :text-welcomewave: :sunny:

Ziki je imel neverjetno srečo, da so ga našli ljudje s srcem na pravem mestu. In to tvoja družina definitivno je. :friends:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Nani » 17 Dec 2014, 10:38

Malina, najlepša hvala :text-thankyouyellow: :sunny:

Hvala za te besede in za vse, saj brez Lajke ne bi zmogli tako dobro. Ker smo ugotovili, koliko nam dajo živali in ker verjamemo, da vsak lahko pomaga, saj je treba šibkejše zaščititi, smo vedno tukaj za vse, ki rabijo pomoč. Naš brlogec je bil hladen in temačen, od kar pa smo posvojili našo četico čudovitih mačkonov in kužona, je končno posijalo sonce, katerega nuuujno potrebujemo vsako jutro. Ni lepšega občutka, kot je ta, da se na moji postelji z mano vsako jutro prebudijo moje kepice :kiss:
Zato smo hudo močno hvaležni <3
Nani
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 16 Dec 2014, 14:15

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 17 Dec 2014, 21:30

A, dej nehaj, no <3 <3 .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Nani » 18 Dec 2014, 19:04

Ja no, tako je <3 :kissyou:
Nani
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 16 Dec 2014, 14:15

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Banana » 19 Dec 2014, 08:58

Lepotec :sunny: dom čim prej
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Nani » 22 Dec 2014, 13:34

ja, res je lepotec in se mu že oblikuje čudovita osebnost :biggrin:
Nani
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 16 Dec 2014, 14:15

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 02 Jan 2015, 15:18

Ziki je včeraj odšel v nov dom :). Srečno, energijska bombica :kiss: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 06 Jan 2015, 14:59

Ziki se že pridno javlja iz svojega doma, kjer so nad njim naravnost navdušeni <3 .

Slika

Slika

Slika
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Banana » 07 Jan 2015, 15:44

Srečno Ziki in posvojitelji! :sunny:
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 29 Jan 2015, 16:57

Ziki je ponovno pod našim okriljem. Njemu čisto nič ne manjka, je prijazen muc, vajen mačje in pasje družbe in išče notranji dom.

Slika

Slika

Slika
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Malina » 29 Jan 2015, 17:44

Lepo bi bilo, če bi se ljudje odločali za žival po tehtnem premisleku in upoštevanju vsega, kar žival v dom prinese. V živalim prijazne domove sicer največ veselja in ljubezni, v paketu pridejo pa seveda tudi tiste manj fletne stvari. Kakšna lužica, dlaka, praska na pohištvu itd...ampak kaj pa je to proti tistemu najprej omenjenemu? :petkitty: :dogpet:

Le kaj ljudje pričakujejo?? :mad: Da bo mačji mladič lepo na "off" v svoji posteljici, ko pa se bo človku zahotelo, ga bo dan pa na "on" in muc bo vklopil traktorček in se ves srečen pustil mečkati, dokler se človek tega ne naveliča. Pa spet na "off".... japajade. Ljudje božji, premislite, preden si omislite kosmatega družinskega člana, razen če ni plišast. Tega boste pač dali kakšni dobrodelni organizaciji. Z živimi pa nastane problem, ko se jih po hitrem postopku naveličate. Ampak ga nimate vi temveč živali. Če gre pa za Lajkine varovance, pa tudi društvo. Pravzaprav samo žival in društvo - vi ste lahkotno preložili posledice svoje nepremišljenosti na druge in na vašega tako hitro bivšega družinskega člana. :handgestures-thumbdown:

Očitno vlada neka epidemija zapuščanja živali. Že pri nas se to opazi, ampak naši varovanci se imajo kam vrniti. Me je pa strah, kaj se zgodi z živalmi, ki ravno tako kot Ziki, Habibi, Luk postanejo odveč in morajo stran - le kaj vse se dogaja le-tem? Raje ne razmišljam prav preveč... da si ne omislim motorke. :madhous:e Ob navajanju razlogov, zakaj mora žival od doma, sem prišla samo do enega zaključka: Ljudje, pojdite se solit, ne mi prodajat buč, imam redko :text-blondmoment:
Uporabniški avatar
Malina
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 1158
Pridružen: 25 Nov 2013, 16:45

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a .M. » 30 Jan 2015, 07:13

:sad:
Uporabniški avatar
.M.
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 07 Dec 2013, 13:10

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Banana » 30 Jan 2015, 09:46

Malina napisal/-a:Lepo bi bilo, če bi se ljudje odločali za žival po tehtnem premisleku in upoštevanju vsega, kar žival v dom prinese. V živalim prijazne domove sicer največ veselja in ljubezni, v paketu pridejo pa seveda tudi tiste manj fletne stvari. Kakšna lužica, dlaka, praska na pohištvu itd...ampak kaj pa je to proti tistemu najprej omenjenemu? :petkitty: :dogpet:

Le kaj ljudje pričakujejo?? :mad: Da bo mačji mladič lepo na "off" v svoji posteljici, ko pa se bo človku zahotelo, ga bo dan pa na "on" in muc bo vklopil traktorček in se ves srečen pustil mečkati, dokler se človek tega ne naveliča. Pa spet na "off".... japajade. Ljudje božji, premislite, preden si omislite kosmatega družinskega člana, razen če ni plišast. Tega boste pač dali kakšni dobrodelni organizaciji. Z živimi pa nastane problem, ko se jih po hitrem postopku naveličate. Ampak ga nimate vi temveč živali. Če gre pa za Lajkine varovance, pa tudi društvo. Pravzaprav samo žival in društvo - vi ste lahkotno preložili posledice svoje nepremišljenosti na druge in na vašega tako hitro bivšega družinskega člana. :handgestures-thumbdown:

Očitno vlada neka epidemija zapuščanja živali. Že pri nas se to opazi, ampak naši varovanci se imajo kam vrniti. Me je pa strah, kaj se zgodi z živalmi, ki ravno tako kot Ziki, Habibi, Luk postanejo odveč in morajo stran - le kaj vse se dogaja le-tem? Raje ne razmišljam prav preveč... da si ne omislim motorke. :madhous:e Ob navajanju razlogov, zakaj mora žival od doma, sem prišla samo do enega zaključka: Ljudje, pojdite se solit, ne mi prodajat buč, imam redko :text-blondmoment:


ma ljudje so in bodo egoisti.... :sad:
Banana
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 637
Pridružen: 06 Feb 2014, 14:51

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a dogs » 30 Jan 2015, 21:22

Kako zelo je lep :romance-inlove: :kiss:
dogs
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 16 Jan 2015, 00:19

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a Nani » 17 Feb 2015, 22:36

Muca sem najdla, ga hitro odnesla domov in s pomočjo Lajkinih prečudovitih tetk, ki budno držijo roko nad našimi in vsemi živalicami, ki to potrebujejo muca oskrbela. Doma imam že svoje tri posvojene muce in seveda psa. Vsi so čudoviti in ne znam živeti brez njih. Zikijeva zgodba pa se nadaljuje tako, da mu je moja mami dala hrano, ljubezen, nežnost, pozornost, skratka svoj čas, moj fant mu je dal ime Ziki, vsem trem pa je segel tako globoko v srce s svojimi nežnimi momenti in nam nikoli ni bilo odveč prav nič, tudi kadar je imel popadke praskanja, norenja, mijavkanja...skratka, če bi lahko, bi ga sama posvojila.
Ne razumem pa, kako lahko žival kdo jemle tako kot stvar, nek predmet brez čustev, mišljenja...to je čuteče bitje, ki razmišlja in si zapomne zato ljudje božji NEHAJTE S TO BRUTALNOSTJO, DA SI OMISLITE ŽIVAL IN POTEM UGOTOVITE, DA TO NI ZA VAS!! O TEM SE RAZMIŠLJA PREDEN SE ODLOČITE POSVOJITI ŽIVAL!!! Blesav narod, no ne vsi ampak velika večina pa po mojih izkušnjah definitivno.
Probajte se postavit v mojo kožo, vem, da smo si ljudje različni ampak ni lepšega kot je imeti stanovanje polno živali. Hehe sedem živali v stanovanju pa ni kar tako =) skratka, poanta vsega skupaj je, da je treba delovati premišljeno in hvala bogu da vse to, kar je prestal Ziki, na njemu ni pustilo hujših posledic ampak to po mojem mnenju zato, ker se je vedno lahko vrnil k nam, na toplo v ljubeč dom. Ampak za žival ni lepšega kot stalni, čisto njen domek, kjer kraljuje, zato Ziki srečno!! Srček naš :sunny: aja pa še enkrat hvala Lajka tetke, ste najboljša bitja kar jih poznam in velikost vaših srčkov nima konca :kiss:
Nani
Registriran uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 16 Dec 2014, 14:15

Re: Muc ZIKI

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 18 Feb 2015, 15:36

Nani, :kissyou: :kiss: .

Ziki, tebi pa srečno <3 .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07


Vrni se na LAJKIN ARHIV



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron