JACK

JACK

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 09 Mar 2018, 21:24

Jack je ponovno en tistih primerov - saj ni res, pa je!

Saj veste kako gre tista zgodba.. Imamo nerodovniško psičko in samčka, imeli bomo legla, verjetno več njih, juhej, potem pride do "nesreče" in mladiček se pri starosti nekaj tednov poškoduje. Zelo resno. Nekaj časa ga gledamo, stanje se ni ne "popravi", ga peljemo k veterinarju in ugotovimo, da je tačka resno poškodovana, mišice so že atrofirane, saj tačke dolgo ni uporabljal. Potem pa smo postavljeni pred tisto večno kalkulacijo "odgovornih vzrediteljev".. Koliko bo stala operacija? Bo cena mladiča pokrila vse stroške? Že tako se ti mladiči težko prodajajo, dajmo ga raje evtanazirat.. aja, ne moremo ga zaradi tega, ker je načeloma zdrav, potem pa naj ga vzame kdor hoče
.. in tako je se je začela Jackova zgodba pod Lajkinim okriljem..

.. najprej sem preveril kaj me je pričakalo v začasnem domu :njami: ..
Slika

.. malo sem povohal naokoli in ugibal kaj me čaka za temi vrati :). Mojo stojo lahko tudi opazite :sad: ..
Slika

.. tudi novo leto sem praznoval v začasnem domu..
Slika

.. izgubljal zobke..
Slika

.. nato pa je bil čas.. Čas za odhod na operacijo, ki je bila prepotrebna..
Slika

.. prestal sem jo zelo pogumno in še isti dan odšel na crkljanje nazaj v začasni dom..
Slika

Slika

.. po dolgotrajnem okrevanju, fizioterapiji in odrekanju igri, sem končno lahko malo preizkusil sneg. Kako sem užival, ko so me vse 4 tačke po dolgem času ponovno držale pokonci :yahoo: ..
Slika

Slika

Slika

Ker je bila moja oskrba zelo intenzivna, me zanima ali je kje kdo, ki bi pomagal mojih človeškim prijateljem s pokritjem dela mojih stroškov? Vam bom zelo hvaležen :giverose: <3 :kiss: . Vaš Jack :)


TRR: Lajka, društvo za zaščito in pomoč živalim v stiski,
Cesta v Mestni log 33,
1000 Ljubljana,
IBAN: SI56610000001324494,
BIC: HDELSI22
Namen: Jack

SMS z besedilom LAJKA5 na 1919
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: JACK

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 09 Mar 2018, 21:41

Star sem 7 mescev, cepljen, čipiran in kastriran. Iščem nov kavč :). Je kje kakšen kavč zame? :heblush:

Kontakt: 041 446 085 ali lajkadrustvo@gmail.com
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07

Re: JACK

OdgovorNapisal/-a *šiva* » 04 Apr 2018, 17:58

Tudi Jack je odtačkal na štajerski konec :yahoo: . Srečno, mali :dogpet: .
Homo homini lupus est.
Uporabniški avatar
*šiva*
Moderator
 
Prispevkov: 1602
Pridružen: 20 Nov 2013, 21:07


Vrni se na LAJKIN ARHIV



Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron